Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę! Internauci są nią zachwyceni!

Nowy romans Adama Zdrójkowskiego? Aktor podzielił się z fanami tajemniczym zdjęciem z uroczą blondynką. Para spędza wspólne wakacje w słonecznej Hiszpanii, a ich szczęście jest wręcz namacalne.

Adam Zdrójkowski, znany przede wszystkim z roli Kuby Boskiego w popularnym serialu „Rodzinka.pl”, postanowił zrobić sobie przerwę od pracy i ruszyć na południe Hiszpanii, aby cieszyć się ostatnimi promieniami słońca przed nadejściem jesieni. Młody, 23-letni aktor, który zyskał ogromną popularność dzięki swojej roli w serialu TVP2, obecnie relaksuje się w Marbelli, niedaleko Malagi, nad urokliwym Morzem Śródziemnym.

Na jego Instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z basenu hotelowego oraz z plaży, na których Adam uśmiecha się do swoich fanów. Jednak, co ciekawe, nie jest on sam na tych wakacjach. Towarzyszy mu tajemnicza blondynka.

Na jednym z zdjęć z plaży można dostrzec Adama Zdrójkowskiego i przepiękną blondynkę, którzy uśmiechają się do siebie w zażyłym uścisku. Wydaje się, że są szczęśliwą parą, a to nie uszło uwadze internautów, którzy nie szczędzili gratulacji.

Zaczyna się coś poważnego! Świetnie, Adam, gratulacje i dużo szczęścia! – napisał jeden z fanów.

Wygląda na to, że ten czarujący mężczyzna znalazł równie czarującą kobietę. Gratulacje, Adaś!

Ciesz się urlopem z tą piękną blondynką. Czy to już jest oficjalne? – pytali się jeszcze inni, wyraźnie podnieceni widokiem pary.

Adam Zdrójkowski nie pojechał na wakacje sam. Towarzyszy mu atrakcyjna blondynka

Warto przypomnieć, że kilka lat temu Adam Zdrójkowski był związany z inną gwiazdą „Rodzinki.pl”, Wiktorią Gąsiewską. Jednak ich związek zakończył się jesienią 2021 roku po czterech latach. Wiktorii Gąsiewskiej nie minęło wiele czasu na znalezienie nowej miłości, ponieważ związała się z Jasperem Sołtysiewiczem, nieco starszym od niej aktorem.

Adam Zdrójkowski potrzebował więcej czasu, aby zagoić złamane serce po rozstaniu. Teraz wydaje się, że znalazł szczęście w ramionach tajemniczej blondynki podczas swoich słonecznych wakacji w Hiszpanii.

Burza po werdykcie jurorów „Top Model”. Według widzów decyzja Piróga była błędna

Komentarze