Andrzej Piaseczny WEŹMIE ŚLUB z partnerem? Jest jeden warunek

Andrzej Piaseczny, znany polski piosenkarz, od lat jest związany ze swoim partnerem, jednak szczegóły swojego życia prywatnego trzyma w tajemnicy. Ostatnio postanowił udzielić komentarza na temat możliwości ślubu z partnerem, co wzbudziło zainteresowanie jego fanów. Co miał do powiedzenia na ten temat?

 

Kilka lat temu Piaseczny zdecydował się na coming out, co było znaczącym momentem w jego życiu zawodowym i prywatnym. Podczas promocji swojego albumu przerwał wieloletnie spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej, ujawniając na antenie radiowej, że jeden z jego utworów opisuje relację między dwoma mężczyznami. Przyznał również, że jest szczęśliwie zakochany. To wyznanie spotkało się z dużym odzewem ze strony fanów i mediów.

 

Pomimo upływu czasu od coming outu, Andrzej Piaseczny wciąż strzeże swojej prywatności. Rzadko mówi o swoim partnerze w mediach i dotychczas nie pokazał go publicznie ani w mediach społecznościowych. W rozmowie z „Pomponikiem” artysta wyraził swoje podejście do prywatności w sposób jasny i bezpośredni:

 

Ja nie widzę siebie w takiej roli, jakby to powiedzieć, ściankowej czy plotkarskiej. Ja swoje życie prywatne niespecjalnie chcę pokazywać publicznie – wyznał Piaseczny.

 

Hailey Bieber jest w ciąży! Pochwaliła się najnowszą sesją zdjęciową

 

Temat ślubu z partnerem jest jednak czymś, co nieustannie wzbudza ciekawość jego fanów. Spekulacje na ten temat są obecne w mediach od dawna. Piaseczny postanowił rozwiać niektóre wątpliwości w tej kwestii, ujawniając swoje stanowisko. Powiedział, że jeśli w Polsce zostaną zalegalizowane śluby dla par LGBT, on jako pierwszy zdecyduje się oficjalnie sformalizować swój związek. Artysta podkreślił znaczenie presji społecznej na polityków, aby dotrzymywali obietnic składanych przed wyborami:

 

Jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (…) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji, polityka rządzi się swoimi prawami, choć to politycy zapraszali nas, żebyśmy głosowali na nich, obiecując pewne rozwiązania i myślę, że powinniśmy lekko ich naciskać w kierunku realizacji ich obietnic – stwierdził Piasek.

 

Źródło: Facebook.com/andrzejpiasecznyoficjalnyprofil

 

Artysta przyznał, że gdy w Polsce będzie obowiązywało prawo pozwalające na zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdecyduje się na ślub ze swoim partnerem. To stanowisko podkreślił już wcześniej w jednym z wywiadów.

 

Wypowiedzi Piasecznego na temat legalizacji związków jednopłciowych i możliwości zawarcia małżeństwa z partnerem pokazują jego zaangażowanie w walkę o równość i prawa dla osób LGBT w Polsce. Artysta wyraża nadzieję, że społeczeństwo będzie aktywnie przypominać politykom o ich zobowiązaniach i naciskać na wprowadzenie odpowiednich przepisów.

 

Podsumowując, Andrzej Piaseczny jasno wyraził swoje stanowisko dotyczące ślubu z partnerem, uzależniając swoje decyzje od zmian w polskim prawie. Choć artysta ceni sobie prywatność, jego wypowiedzi dotyczące praw osób LGBT pokazują, że jest gotów wziąć udział w debacie publicznej i walczyć o równość dla wszystkich.

 

Źródło: media

 

Fundacja Harry’ego i Meghan musi wypłacić ogromne ODSZKODOWANIE? Prokurator uważa, że popełnili przestępstwo

Komentarze