Będzie Cię RUCH*Ć 12 książąt po kolei, będziecie się TARZAĆ przed panem”! POLKI w Dubaju! Zdjęcia!

Dubajska seksafera z udziałem znanych i mniej znanych Polek nie dobiegła końca – wciąż Dubaj to największy na świecie ośrodek luksusowej prostytucji! Polskie modelki i celebrytki w zamian za nawet kilkaset tysięcy euro w weekend wykonują obrzydliwe rozkazy swoich panów. Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy arabskich szejków – jak można zauważyć do swoich zabaw wybierają wyłącznie białe kobiety.

W samym tylko Dubaju pracuje aż 30 tysięcy prostytutek – głównie luksusowych, gotowych spełnić najobrzydliwsze fantazje klienta. Szacuje się, że aż 8 tysięcy z nich to Polki – w tym celebrytki i modelki, które kuszą luksusowe pałace, apartamenty i niebotyczne pieniądze.

Tylko w ten weekend na jednej imprezie bawiło się kilkadziesiąt polskich dziewczyn gotowych do zrobienia wszystkiego za pieniądze. Na zdjęciach widać „zawody” prostytutek, które starają się skusić klienta by to z nimi robił co zechce – walka o zlecenie to też złapanie rzuconego przez rozochoconego szejka zegarka wartego 100 tys. złotych tak aby panie się o niego biły.

Inna z zabaw to tarzanie się trzech kobiet przed ich panem – to sposób uniżenia i oddania szacunku księciu – bo takie ma życzenie. Później jest gorzej – Zaczyna się od sikania na kobiety, przez seks analny, później oralny, by finalnie prostututki grupowo zjadały kał klienta śmiejąc się przy tym.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Jak donosi nasze źródło – kontrahent znanego, samozwańczego Dubajskiego szejka – on jako murzyn do „zabawy” wybiera wyłącznie białe kobiety.

Często lata prywatnym odrzutowcem po świecie wraz ze wspólnikami – zawsze mają do dyspozycji 6–10 dziewczyn. W trakcie lotu samolot zmienia się w zbiorową orgię.

A jest w co się zmieniać. Pomijając pissing i kolrpfilię kobiety bywają bite, gryzione do krwi a w waginę wkłada im się różne „dziwne” przedmioty – raz chwalił się, że 19 letniej dziewicy ze Słowacji włożył szyjkę butelki 20 letniego szampana.

Innym razem kazał 6-ciu prostytutkom się wylizać – trzy lizały mu stopy, dwie robiły fellatio a ostatnia lizała odbyt. Wszystko w jego apartamencie z widokiem na Burij Khalifa.

– Dubaj jest jednym z głównych miejsc docelowych współczesnych seksualnych niewolników. Szacuje się, że w Dubaju pracuje około trzydziestu tysięcy prostytutek, z czego duża część jest podstępnie zwabiona obietnicą dobrej pracy, a następnie zmuszana do sprzedawania swojego ciała poprzez szantaż, zastraszanie oraz bezlitosne bicie, przede wszystkim po głowie, bo pod włosami nie widać siniaków…
Ofiarami handlu ludźmi padają jednak nie tylko kobiety, ale również małe dziewczynki.

– Ich cnota często wystawiana jest na licytację. Do tej pory nie mogę zapomnieć zatrważającej historii piętnastolatki, której cnotę bogatemu szejkowi sprzedali rodzice…
Opisując orgię, której była pani świadkiem, wspomniała pani o Polce, niewolnicy seksualnej, błagającej o pomoc. Czy często kobiety są zmuszane do udziału w orgiach? Jak wiele decyduje się na taką „pracę” dobrowolnie?

– Działające w Dubaju liczne agencje towarzyskie oferują swoim klientom szeroki zakres usług seksualnych, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Najwyższej klasy agencje nazywają swoje prostytutki „dziewczętami dla VIP-ów” lub nawet „dubajskimi księżniczkami”. W ich luksusowej ofercie można znaleźć dziewice, których cena może dochodzić do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy dolarów, lub uczestnictwo w ekscentrycznych orgiach seksualnych. Niektóre kobiety są zmuszane do prostytuowania się, a inne dobrowolnie decydują się na taki rodzaj pracy ze względu na możliwość wysokich dochodów. Parę lat temu media obiegła wiadomość o Rosjance, która sprzedając swoje wdzięki, potrafiła w ciągu roku zarobić pięćset tysięcy dirhamów, czyli równowartość pół miliona złotych.

 

Paweł Rzepecki
Komentarze