Bill Gates ROZWODZI się z żoną! Powód? „NIE MOŻEMY…”

Bill Gates właśnie rozwodzi się z żoną! Dlaczego? Jaki jest powód rozpadu małżeństwa?

Bill i Melinda Gates rozwodzą się. W grze są olbrzymie pieniądze. Jak zostanie podzielony majątek? Sprawę utrudnia fakt, że małżeństwo nie ma intercyzy. A jest co dzielić. Do podziału jest 146 mld dolarów!

– Przez 27 lat doczekaliśmy się trójki wspaniałych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która działa na całym świecie, by umożliwić ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia. (…) Nie jesteśmy jednak w stanie rozwijać się dalej jako para w tej kolejnej fazie naszego życia – podano w oświadczeniu.

Zobacz także: Friz zdradził, na co wyda MILION DOLARÓW! Cały internet w szoku!

Bill Gates jest współzałożycielem Microsoft Corp. i czwartym najbogatszym człowiekiem na świecie. Melinda Gates niegdyś była menadżerem w Microsoft. Współprowadzi Fundację Gatesów.

– Nawet w przypadku najbardziej polubownych rozwodów, jakie widziałem, wolałem podzielić fundację na dwie części, aby uzyskać więcej autonomii – powiedziała agencji Bloomberg Monica Mazzei, prawniczka z Sideman & Bancroft LLP w San Francisco.

Zobacz także: Sylwia Szostak pokazała SYNKA! Fani nie dowierzali!

Rozwód nigdy nie jest przyjemną sprawą. Miejmy nadzieję, że małżonkowie rozstaną się z klasą. Publiczne pranie brudów nigdy nie jest wskazane. Jak będzie w tym przypadku? Czy Gatesom uda się porozumieć w sprawie majątku? Jeśli chodzi o małżeństwo, raczej nie ma szans na jego uratowanie. Miał nastąpić całkowity rozkład pożycia.

Fot. screen z YouTube

Źródło: Bloomberg, money.pl, wp.pl

Komentarze