BÓJKA Lewandowskiego po meczu Polska Czechy?!

Wynik wczorajszego spotkania Polska Czechy nie napawa optymizmem. Biało-Czerwoni zaprezentowali się na murawie bardzo słabo, a oliwy dolał Brzęczek, który stwierdził, że jest zadowolony ze stylu gry. Informator PZPN miał donieść mediom o bójce w szatni.

„Mecz z Czechami miał być tym przełomowym z racji powrotu selekcjonera do ustawienia ze skrzydłowymi. Tyle się w tej kwestii męczyło trenera i krytykowało za rezygnację z tego co dobre i sprawdzone, a okazuje się, że nawet w swoich butach jest nam za ciasno. Kamil Grosicki jest szybki, Przemysław Frankowski waleczny, ale jednym przyspieszeniem czy dobrą asekuracją nie zaskoczy się przeciwnika. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że długa piłka na rozpędzonego Grosickiego i tak była najlepszym, co potrafiliśmy wymyślić w starciu z Czechami.” – komentował Mateusz Skwierawski.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Jak doniósł jeden z portali, Krychowiak miał pobić w szatni Lewandowskiego. Atmosfera była bardzo napięta – Krychowiak miał wypalić „Weź KURWA zamknij mordę lewy” i uderzyć go w twarz. Kapitan nie pozostał dłużny. Miały także paść wyzwiska od „pedałów” , „ciot” itp. Jednak nikt nie potwierdza tych wydarzeń a portal, który te informacje zdobył „zawiesił się”.

Czytaj także: Lewandowska zrobiła LODA Robertowi! Zdjęcia >>

Jerzy Brzęczek ciągle walczy z przeciekami w kadrze – nieskutecznie – mówi jeden z działaczy.

Jak donosi informator do spięcia doszło już po pierwszej połowie, ale wtedy zawodnicy mieli być rozdzieleni. Eskalacja konfliktu nastąpiła po meczu:

”Jak można nie trafić do pustej będąc takim napastnikiem”

„Nikt dzisiaj nie pokazał formy”

”JAK KURWAAA można nie trafić do pustej?!!”

”Też nie błyszczałeś. Zresztą o co my gramy”

”zamknij KURWA MORDE!”

Mieli krzyczeć do siebie piłkarze – tak ich rozmowę relacjonowało źródło.

 

Paweł Rzepecki
Komentarze