Britney Spears wrzuciła przerażający filmik! Tańczy z nożami do klubowej muzyki. Fani są zaniepokojeni

Britney Spears wywołała znów kontrowersje swoim najnowszym materiałem opublikowanym w sieci. Po wielu latach walki o wolność i wyzwolenie się spod ojcowskiej kurateli, artystka zaskakuje fanów niepokojącymi treściami. Ostatni filmik, który pojawił się na jej Instagramie, budzi wiele pytań i obaw.

Wielka część świata wraz z Britney Spears świętowała jej wyjście spod opieki ojca po trzynastu długich latach. To wydarzenie dało jej wolność i kontrolę nad własnym życiem. Tym zawodowym, jak i osobistym, a także nad majątkiem wartym ponad 60 milionów dolarów. Był to moment triumfu, który wszyscy myśleli, że zaprowadzi artystkę z powrotem na właściwe tory.

Jednak życie Britney Spears nie jest usłane różami. Szczególnie po tym, jak po czternastu miesiącach małżeństwa jej mąż, Sam Asghari, zdecydował się odejść. Ostatnie zdjęcia i treści opublikowane przez artystkę sugerują, że przeżyła ona rozstanie z ukochanym bardzo intensywnie.

Wierni fani obserwują z niepokojem jej poczynania w mediach społecznościowych. 42-latka regularnie publikuje filmy, na których wykonuje dziwaczne, czasem wręcz przypadkowe ruchy. To zupełnie inny obraz, niż ten, który prezentowała na swoich koncertach i w teledyskach, gdzie układy taneczne były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz artystka często pojawia się na tych filmach w skąpych ubraniach, z nieukładanymi włosami i kontrowersyjnym makijażem, który podkreśla jej oczy i często jest „umalowaniem na pandę”.

Najnowszy filmik, który pojawił się na Instagramie Britney Spears, budzi jeszcze większe zaniepokojenie. Artystka tańczy w nim uzbrojona w dwa ogromne noże, przy dźwiękach utworu, który wcale nie kojarzy się ze średniowieczem, a raczej z muzyką klubową. Jej strój, składający się z pomarańczowej bluzeczki w białe kropki i jasnych kąpielowych majtek, jest o wiele bardziej wyzywający niż wcześniejsze występy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maria River Red (@britneyspears)

Wideo to wywołało wiele spekulacji na temat fascynacji Britney ostrymi przedmiotami. Pojawiły się plotki, że artystka zawsze ma noże pod ręką, w obawie przed ewentualnym włamaniem do jej domu lub próbą umieszczenia jej na oddziale psychiatrycznym. Sama Britney zdementowała te spekulacje w krótkim komentarzu pod filmem. Poinformowała, że to nie są prawdziwe noże i zachęcając do przygotowań na Halloween.

Jednak psy artystki, które pojawiły się na filmie, zdają się nie być przekonane do tej „zabawy”. W momencie, gdy ostrza noży obijały się o siebie, zwierzęta natychmiast uciekły z pola widzenia kamery. To tylko zwiększyło obawy i kontrowersje wokół zachowań Britney Spears.

Britney Spears opublikowała niepokojący materiał. Tańczy, WYMACHUJĄC NOŻAMI (WIDEO)

Zobacz także: Kultowa fabryka porcelany zostaje zlikwidowana! Mieszkańcy Dolnego Śląska są zrozpaczeni

Komentarze