Britney Spears znów na świeczniku! Jej były mąż został aresztowany!

Były mąż Britney Spears, Jason Alexander, ponownie znalazł się w tarapatach prawnych, tym razem zostając aresztowanym za stalking. To nie pierwszy raz, gdy jego nieodpowiednie zachowanie wobec słynnej wokalistki skutkuje poważnymi konsekwencjami.

Według informacji portalu TMZ, Jasona Alexandra zatrzymano za stalking i obecnie przebywa w areszcie policyjnym w Tennessee. Incydent miał miejsce w środę rano, a szczegóły dotyczące jego zwolnienia na kaucję czy daty procesu są na razie nieznane.

Alexander i Britney Spears byli małżeństwem przez zaledwie 55 godzin w 2004 roku, po tym jak wzięli tajny ślub w Las Vegas. Jednak od tamtej pory ich drogi się rozeszły, a były mąż wielokrotnie naruszał zakaz zbliżania się do gwiazdy.

W czerwcu 2022 roku Jason Alexander wtargnął do domu Britney Spears w dniu jej ślubu z innym mężczyzną. Mimo że nie dostał zaproszenia na ceremonię, uparcie domagał się spotkania z wokalistką. Dosłownie dotarł aż do drzwi sypialni, a funkcjonariusze wezwani na miejsce stwierdzili, że miał przy sobie nóż. Na szczęście interwencja obsługi przygotowującej ceremonię powstrzymała go przed bezpośrednim skonfrontowaniem z Britney. Następnie został zatrzymany przez policję i osadzony w więzieniu.

Za swoje nieodpowiednie zachowanie otrzymał trzyletni zakaz zbliżania się do Britney Spears oraz zarzuty wtargnięcia i pobicia. Wówczas skazano go na 128 dni więzienia.

Jednak problemy prawne Jasona Alexandra nie kończą się na incydencie z 2022 roku. Kilka miesięcy później, aresztowano go w związku z nakazem wydanym w 2016 roku za kradzież biżuterii.

Sytuacja ta budzi duże zaniepokojenie wśród fanów Britney Spears, którzy obawiają się o jej bezpieczeństwo. To również stanowi kolejny dowód na potrzebę ochrony prywatności i bezpieczeństwa sławnych osobistości przed intruzami i obsesyjnymi fanami.

Mamy nadzieję, że prawo zostanie w pełni wykonane. Wtedy Britney Spears będzie mogła wreszcie odetchnąć od ciągłego zagrożenia ze strony swojego byłego męża. Sytuacja ta stanowi również przypomnienie, że sława i popularność nie są gwarancją prywatności, dlatego konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony i wsparcia dla artystów i celebrytów w obliczu takich sytuacji. Bezpieczeństwo i spokój umysłu są niezbędne do kontynuowania kariery i tworzenia sztuki, które przynoszą radość i inspirację milionom ludzi na całym świecie.

Zobacz także: Robert Lewandowski przejdzie do innego klubu? Barcelona jest niezadowolona…

Komentarze