BRUTALNY napad na lombard! W ruch poszły siekiera i młotek!

Dwóch mężczyzn w wieku 41 i 37 lat napadło na lombard na łódzkich Bałutach! W ruch poszły siekiera i młotek! Skąd w ludziach tyle brutalności? Czy policji udało się zatrzymać sprawców?

4 listopada do jednego z łódzkich lombardów w dzielnicy Bałuty wszedł mężczyzna w średnim wieku. Bez słowa, trzymanymi w dłoniach siekierą i młotkiem, zaczął niszczyć szybę z pleksi, która oddzielała pracowniczkę od pomieszczenia dla klientów!

Zobacz także: Ale SKANDAL! Z ABW wyciekły informacje o liderce Strajku Kobiet!

Obecna w lombardzie klientka zdołała uciec, a kasjerka ukryła się na zapleczu.

– Sprawca po sforsowaniu drzwi przedostał się jednak do środka pomieszczeń, a następnie grożąc użyciem siły przeszukał lombard zabierając stamtąd znaczną kwotę pieniędzy oraz złotą biżuterię. Podejrzany przywłaszczył sobie również torebkę z dokumentami i pieniędzmi należącą do wystraszonej kobiety – podała Policja.

Fot. Pixabay

Policjanci ustalili, że w napadzie brał udział jeszcze 40-letni mężczyzna, który czekał przed drzwiami lombardu na tzw. czatach.

Mundurowi dotarli do informacji, że 37-latek i jego 3 lata starszy kompan znajdują się w salonie gier w centrum miasta.

– Po pojechaniu w to miejsce, policjanci zauważyli, że jeden z mężczyzn opuszcza właśnie pomieszczenie tylnymi drzwiami. Podczas próby zatrzymania podejrzany podjął ucieczkę i próbował nie dopuścić do zatrzymania, jednak został szybko obezwładniony przez mundurowych – czytamy w relacji Policji.

Po wejściu do salonu gier funkcjonariusze zatrzymali 41-latka.

Podejrzani byli już w przeszłości notowani za podobne przestępstwa. Usłyszeli zarzut rozboju w warunkach multirecydywy.

Grozi im do piętnastu lat więzienia.

Zobacz także: Giertych ujawnia list od prezydenta. Te słowa mogą szokować!

  • Fot. Pixabay
  • Źródło: Policja

Komentarze