Derpienski podbija New York Fashion Week! Internauci dopatrzyli się żenującego szczegółu…

Caroline Derpienski, znana polska celebrytka, miała okazję pojawić się na wybiegach w Nowym Jorku podczas Tygodnia Mody. Nagrania z jednego z pokazów, w którym uczestniczyła, pojawiły się w sieci. Niestety, na widowni wydarzenia zauważono kilka pustych krzeseł, co może wskazywać na niską frekwencję.

Caroline Derpienski od kilku miesięcy intensywnie działa w polskim show biznesie i zdaje się nie zamierzać zwalniać tempa. Zyskała rozgłos m.in. dzięki swoim występom w mediach społecznościowych oraz udziałowi w programach telewizyjnych. Jednak to modeling stał się jej pasją i obszarem, w którym stara się osiągać coraz większe sukcesy.

Celebrytka nieustannie dzieli się swoimi doświadczeniami na Instagramie, gdzie relacjonuje swoje wyjazdy na różnego rodzaju pokazy mody. Ostatnio z dumą informowała swoich fanów o udziale w New York Fashion Week, gdzie miała okazję prezentować kreacje różnych projektantów.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia Caroline wzięła udział w pokazach takich marek jak Vizcarray, Giannina Azar, oraz Alonso Maximo. Na swoim profilu na Instagramie publikowała liczne zdjęcia i filmy z tych wydarzeń, prezentując swoje wyjście na wybiegach Nowego Jorku. Celebrytka zdaje się być zafascynowana światem mody i nieustannie dąży do osiągania sukcesów w tej branży.

Jednak podczas jednego z pokazów, na którym pojawiła się Caroline, zauważono kilka pustych krzeseł wśród publiczności. Nagranie z wydarzenia trafiło do internetu, a użytkowniczka TikToka podzieliła się klipem, na którym celebrytka przechadza się po wybiegu. Choć można było zobaczyć podziwiającą ją publiczność, puste krzesła stanowiły niezaprzeczalny element widoku. To sugeruje, że frekwencja na tym konkretnym pokazie była nieco niższa niż oczekiwano.

Caroline Derpieński paraduje przed PUSTYMI KRZESŁAMI na wybiegu w Nowym Jorku (WIDEO)

Caroline Derpieński paraduje przed PUSTYMI KRZESŁAMI na wybiegu w Nowym Jorku (WIDEO)

Mimo to Caroline Derpienski zdaje się być niezrażona i kontynuuje swoją karierę w świecie mody. Jej obecność na wybiegach w Nowym Jorku to kolejny krok w jej karierze, która zdaje się rozwijać w imponującym tempie.

Zobacz także: Tomasz Komenda publicznie obrzuca się błotem z żoną! W tle wysokie alimenty

Komentarze