Dziewczyna SZPILKI ZABAWIA się na basenie! ZDJĘCIA!

Artur Szpilka, Łukasz Jurkowski Akop Szostak, czy Damian Janikowski to osoby, których nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Panowie postanowili odpocząć po ciężkim roku i w gronie bliskich i znajomych wybrali się na Mauritius. Zdjęcia z tej wyprawy trafiły do internetu. Jak widać, pogoda i humor dopisały.

Gdy z okien wielu polskich domów widać śnieg, na Mauritiusie temperatura sięga 30 stopni. Rajska wyspa, znana nie tylko z pięknych krajobrazów, ale i wyjątkowych znaczków pocztowych, przyciąga wielu turystów, chcących podziwiać np. tak zwaną „ziemię siedmiu kolorów”. W gronie osób, które postanowiły odpocząć w tej bajecznej scenerii, znaleźli się polscy sportowcy, który wraz ze swoimi partnerkami przybyli niedawno na Mauritius. To, jak dobrze się bawią, widać na zdjęciach, trafiających na portale społecznościowe.

W rajskiej scenerii widzimy znanych polskich fighterów: olimpijczyka z Londynu Damiana Janikowskiego, boksera Artura Szpilkę, czy występujących w formule MMA Łukasz Jurkowskiego i Akopa Szostaka. Panowie przybyli na wyspę z partnerkami, które również pojawiają się na fotografiach.

Dziewczyna Artura Szpilki postanowiła zabawić się w wodzie z Akopem Szostakiem :

Paweł Rzepecki
Komentarze