GESSLER pozuje NAGO!

Lara Gessler znów szokuje. Tydzień temu na Wigilię założyła sukienkę z ogromnym dekoltem, a w sieci pojawiły się negatywne komentarze. Teraz poszła o krok dalej, a na jej profilu znalazło się jeszcze odważniejsze zdjęcie. Lara dodała fotkę, na której pozuje całkiem nago.

Większość komentarzy jest pozytywna, ale nie zabrakło też słów krytyki.
O Larze Gessler zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła w programie „Ameryka Express”. Choć ona poszła w ślady matki, prowadzi własną cukiernię i pisze książki o tematyce kulinarnej, to jednak dzięki show TVN-u, usłyszało o niej większe grono. Lara stara się podtrzymać szum, który zrodził się wokół jej osoby. A jaki jest najłatwiejszy sposób na to, by o kimś mówili? Zrobić coś kontrowersyjnego.

I tak właśnie działa Lara. Kiedy pojawia się na ściankach, wybiera kuse kreacje, duże dekolty albo prześwity. O tym, że nie boi się nagości, przekonała nas też, kiedy na wigilijną kolację nie założyła biustonosza, a jej luźna kreacja z każdym ruchem odsłaniała nagie piersi. Kiedy niektórzy poczuli się zgorszeni, ta poszalała jeszcze bardziej i dodała nową fotkę, na której stoi całkiem nago i pokazuje pośladki.

„Życie jest pięknem #nature #sicily #sicilia #pięknie #wakajki #dach #roof #nudeisgood” – napisała na Instagramie.
Większość internautów chwali ją za odwagę, a także komplementuje jej figurę.

Negatywnych komentarzy jest wprawdzie niewiele, ale jednak są.
„Chyba już nie ma, co pokazywać”, „Może lepiej do Playboya? Tam przynajmniej nieźle zapłacą. Dokąd zmierza ten świat…”, „Aaa jakie tam piękno, zwykła du*a. A miałam szacunek dla jej właścicielki, po cholerę pokazywać to, co wszyscy pokazują w tych czasach, nic oryginalnego. No szkoda, bo szanowałam”, „Nie rozumiem, po co wszystkim pokazywać. Można tylko dla siebie mieć na pamiątkę, ale każdy robi jak czuje.

Nie neguje i nie pochwalam” – piszą internauci.

Do dyskusji włączyła się także Magda Gessler. Przyznała, że jest dumna, a zdjęcie jest ładne. Odpisała też jednemu z internautów, co sądzi o odważnych zdjęciach córki?
„Widzę i podziwiam” – odpowiedziała.

 

 

 

/fakt.pl

Paweł Rzepecki
Komentarze