Kanye West kontroluje żonę Biancę Censori? Co tak naprawdę się dzieje w ich związku?

Związek Kanye Westa i Biancy Censori nie jest pozbawiony kontrowersji. Nie tylko wiekowa różnica między nimi, ale także sposób, w jaki raper traktuje swoją partnerkę, budzą wiele pytań i obaw. Kanye West, który od dawna przyciąga uwagę mediów nie tylko dzięki swojej muzyce, ale także kontrowersyjnym wypowiedziom i zachowaniom, wydaje się teraz dążyć do uczynienia z Biancy Censori swojej „nowej Kim Kardashian.”

Bianca Censori jest młodsza od Kanye Westa o prawie 20 lat i faktycznie przypomina nieco Kim Kardashian. Jednakże, według doniesień mediów, Kanye próbuje ukształtować ją według swoich upodobań i kontrolować niemal każdy aspekt jej życia.

Według informacji przekazywanych przez Daily Mail, Kanye West nakazał swojej partnerce, aby „nigdy się nie odzywała.” Ponadto, wydaje się, że raper wprowadził pewne restrykcje dotyczące tego, co Censori może jeść i jak ma się ubierać. Te działania budzą obawy wśród jej bliskich, którzy uważają, że Bianca stopniowo traci swoją niezależność myślenia.

Niektórzy informatorzy twierdzą, że Censori przestaje mieć własne zdanie. Architektka staje się posłuszna wobec Westa, który przekonał ją, że są „członkami rodziny królewskiej.”

Źródło: https://manofmany.com/

Życie Biancy Censori pod Wpływem Kanye Westa Relacja między raperem a architektką rozpoczęła się na początku tego roku i od samego początku wywoływała wiele kontrowersji. Jednak to dopiero latem, gdy paparazzi uchwycili ich na wakacjach w Europie, zaczęło się wydawać, że Censori jest pod wpływem Westa.

Fotografie z tych wakacji pokazały Biancę w nietypowych ubraniach, które zdawały się być efektem kreacji Kanye Westa. Niekiedy widziano ją w przezroczystych topach czy cielistych rajstopach. Jednak to nie wszystko – na jednym z zdjęć Bianca spaceruje z poduszką, którą używała do zakrycia biustu. Kilka dni później para została sfotografowana na weneckiej gondoli.

Co do diety, Kanye pozwala Biance na dość osobliwe połączenie lodów, kebabów i soku arbuzowego, które ponoć działają jak afrodyzjak.

To, co dzieje się w związku Kanye Westa i Biancy Censori, budzi wiele pytań. Czy kontrola, którą raper wydaje się wywierać nad swoją partnerką, jest wynikiem jego związanego z nią zaangażowania, czy może to tylko kolejna kontrowersyjna relacja, która będzie w centrum uwagi mediów? Jedno jest pewne, ta historia wciąż budzi wiele emocji i zainteresowania.

OSTROŁĘKA: 63-latek zmarł na egzaminie na prawo jazdy!

Komentarze