Katarzyna Cichopek wyjechała na egzotyczne wakacje. Zwolnienie z TVP jej służy?

Katarzyna Cichopek, znana polska aktorka, od kilku dni rozpieszcza swoich fanów na Instagramie, publikując ujęcia z egzotycznego urlopu. Tym razem gwiazda, która jeszcze niedawno błyszczała w roli prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”, podzieliła się kilkoma ujęciami z malowniczej plaży w Omanie, utrzymanymi w egzotycznym klimacie.

Ostatnie dni przyniosły również rewolucje w życiu zawodowym Cichopek. Informacje o zakończeniu współpracy z Maciejem Kurzajewskim w „Pytaniu na Śniadanie” wywołały spore zamieszanie. Nowa szefowa programu, Kinga Dobrzyńska, podjęła decyzję o zmianach w prowadzących, a ulubiony duet widzów, czyli „Kurzopki”, musiał pożegnać się z poranną audycją.

Na bieżąco relacjonując swój pobyt w Omanie, Katarzyna Cichopek wzbudziła zainteresowanie fanów, opowiadając o rajdzie po pustyni, który dostarczył jej niezapomnianych wrażeń. Jednak w sobotę gwiazda postanowiła podzielić się chwilą spokoju na plaży, gdzie sfotografowano ją tuż po wschodzie słońca.

Na opublikowanych zdjęciach aktorka prezentuje się w wydekoltowanym kostiumie kąpielowym w panterkowe wzory. Stylizację uzupełniają ciemne okulary przeciwsłoneczne i złoty wisiorek. Katarzyna Cichopek emanuje pewnością siebie, a jej nieskazitelna figura budzi podziw wielu obserwatorów. To wyraźne dowody, że wakacyjny odpoczynek w Omanie przynosi jej nie tylko relaks. Wakacje to także dodatkowa dawka energii i dobrej formy.

Aktorka, pomimo zmian w sferze zawodowej, nie rezygnuje z dzielenia się swoim życiem na platformie społecznościowej. Zdjęcia z rajskich plaż Omanu zdają się być odzwierciedleniem spokoju i harmonii, jakie Cichopek znalazła na tym egzotycznym urlopie. Jej styl, elegancja i naturalna uroda w pełni podkreślają urodę orientalnego otoczenia, tworząc malownicze obrazy, które cieszą oko fanów.

Źródło: media

Tak Katarzyna Cichopek ustroiła dom na święta! Jest gustownie i błyszcząco

Komentarze