Kate i William podzielili się ważną informacją! Gratulacje płyną z każdego zakątka świata

Euforia zapanowała w Pałacu Buckingham, gdyż Książę William i Kate Middleton wydali ważne oświadczenie związane z kobiecą piłką nożną. Para książęca przerwała swoje wakacje, aby osobiście pogratulować i uhonorować drużynę „Lwice”, która spektakularnie pokonała Chiny 6:1 w Mistrzostwach Świata. Gratulacje za ten wspaniały sukces napłynęły z całego kraju.

Blisko przed Mistrzostwami Świata w kobiecej piłce nożnej, Książę William i Kate Middleton postanowili odwiedzić ośrodek szkoleniowy drużyny „Lwice” w St George’s Park w hrabstwie Staffordshire. Tam główną trenerkę, Karinę Wiegman, uhoronowano specjalnym odznaczeniem, co na pewno było dla niej wzruszającym doświadczeniem.

Książęca para od dawna wspiera kobiecą piłkę nożną, więc sukces „Lwic” w Mistrzostwach Świata jest dla nich ogromnym powodem do dumy i radości. Drużyna ma przed sobą jeszcze kolejne ważne wyzwanie, gdyż już 7 sierpnia zmierzy się z drużyną Nigerii. Książę William i Kate na swoim oficjalnym Twitterze podzielili się gratulacjami dla „Lwic” oraz życzeniami powodzenia w fazie pucharowej.

Na profilu książęcej pary pojawiła się wiadomość: „Wszyscy Ci kibicujemy @Lionesses! Powodzenia w fazie pucharowej.”

Ta ciepła i wspierająca wiadomość została przyjęta z entuzjazmem przez kibiców i sympatyków kobiecej piłki nożnej w całym kraju. Pod wpisem Księcia Williama i Kate Middleton zaczęły się sypać dalsze gratulacje. To pokazuje, jak ważne jest wsparcie i zaangażowanie rodziny królewskiej w rozwijanie i promowanie sportu. Szczególnie, że dotyczy to kobiecej dyscypliny, która zyskuje coraz większą popularność.

Sukces drużyny „Lwice” w Mistrzostwach Świata to także okazja do dumy dla całej Wielkiej Brytanii, a gratulacje ze strony Księcia Williama i Kate Middleton dodają dodatkowego uroku temu historycznemu osiągnięciu.

Zobacz także: FEST Festival odwołany! Znamy przyczynę…

Komentarze