Klaudia Halejcio gorzko wspomina dzieciństwo. „Jeździłam na konie z Caritasem”

Klaudia Halejcio, obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu, niedawno zdradziła w szczerym wywiadzie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską kulisy swojego trudnego dzieciństwa. Mimo że już jako dziecko zaczęła swoją karierę przed kamerą, życie w rodzinie celebrytki było dalekie od dostatku. W rozmowie zdradziła, że jej rodzice pracowali ciężko, a ona, choć była gwiazdą, po dniu zdjęciowym pomagała mamie sprzątać domy.

33-letnia aktorka, znana z udziału w popularnych serialach, takich jak „Złotopolscy” czy „Pierwsza miłość”, podzieliła się fragmentami swojej przeszłości w podcaście „Mamy tak samo”. Opowiedziała o trudach, jakie przyszło jej przeżyć w dzieciństwie, gdy rodzina żyła w biedzie.

Żyliśmy w zupełnie innym świecie. Moi rodzice nie mieli takich możliwości, pieniędzy, bardzo ciężko pracowali fizycznie. Cała moja praca, to gdzie jestem, to był pomysł na to, żeby im pomóc — wyznała Klaudia Halejcio.

Nie tylko kariera aktorska, ale także praca fizyczna pomagała rodzinie celebrytki. Opowiedziała o swoich doświadczeniach jako nastolatka, kiedy, mimo już istniejącej sławy, pomagała matce w sprzątaniu domów. Jeździła z nią po domach, aby wspomóc ją w pracy, a dodatkowe etaty brane były po to, aby zapewnić wsparcie rodzinie.

Jeździłam z nią po domach i pomagałam jej sprzątać, żeby ona szybciej skończyła, żeby ją ręce nie bolały. Brałam sobie dziesiąte etaty, żeby nam pomóc — powiedziała Halejcio.

Celebrytka przyznała również, że trudne dzieciństwo oraz dodatkowa praca wpłynęły na jej życie szkolne. Konieczność równoczesnego pogodzenia szkoły, pracy i kariery aktorskiej skutkowała przejściem na nauczanie indywidualne.

W trakcie rozmowy zdradziła również, jak wyglądały jej wakacje. Mimo sukcesów w branży rozrywkowej, Klaudia Halejcio nie miała szans na wyjazdy na wakacje. Pierwsze wakacje spędziła dzięki możliwości kręcenia reklamy. Zamiast luksusowych wypadów, celebrytka uczestniczyła w koloniach organizowanych przez Caritas.

Nigdy bym nie wyjechała na wakacje, gdyby nie możliwość jechania na kręcenie reklamy. Ja jeździłam na kolonie z Caritasem. Pierwszy raz to w życiu mogę powiedzieć. Tak wyglądało moje dzieciństwo — wyznała.

Obecnie Klaudia Halejcio, mimo trudnej przeszłości, odniosła sukces zarówno zawodowy, jak i osobisty. Mieszka z partnerem Oskarem Wojciechowskim w imponującej willi na Urysnowie, wartym 9 mln zł. Celebrytka podkreśla, że nie życzyłaby sobie podobnego losu dla swojej 2-letniej córki, starając się zapewnić jej życie pełne komfortu i bezpieczeństwa.

Źródło: onet.pl

Dawid Podsiadło i schadzka na mieście! Spotkał się z żoną znanego prezentera

Komentarze