Lublin: 18 latek w CIĘŻKIM stanie. Ojciec ZMUSIŁ go do WYPICIA LITRA WÓDKI!

Do zatrważających scen miało dojść w wigilijny wieczór w Lublinie. Tego dnia osiemnaste urodziny obchodził Piotr. Jego ojciec postanowił „pozwolić” mu się napić alkoholu. Ostatecznie zmusił go do wypicia ponad litra wódki do którego dolewał spirytusu. Chłopak nigdy wcześniej nie pił alkoholu.

”Niech się młody uczy” – śmiał się mężczyzna polewając kolejne SZKLANKI alkoholi. Jak relacjonuje jeden z sąsiadów „w tym domu spokojnie nie było nigdy”. Jednak tył razem doszło do rzeczy skrajnie nieodpowiedzialnej.

Chłopak, jak twierdzą sąsiedzi nie był jak jego ojciec, miał wstręt do alkoholu. W 18 urodziny jego tata postanowił to zmienić i na siłę pić alkohol. Po 18-latka miało przyjechać pogotowie, jak mówi jeden z sąsiadów przebywa w ciężkim stanie w jednym ze szpitali.

”Kazał mu pić bo ma już 18 lat. To cud, że ten facet wcześniej nie wlewał mu w gardło alkoholu. To zawodowy pijak.” – tłumaczy pani Basia mieszkająca kilka domów dalej.

”Wiedzieliśmy,że kiedyś dojdzie do tragedii” – mówią inni sąsiedzi.

Żadna ze służb nie potwierdza wersji sąsiadów. Nie wiadomo czy chłopak rzeczywiście pojechał do szpitala z powodu ciężkiego  zatrucia alkoholowego.

Policja nie potwierdziła otrzymania zgłoszenia tego incydentu.

 

Paweł Rzepecki
Komentarze