Maja Sablewska znów w formie! Po operacjach prawie nie ma śladu!

Maja Sablewska, znana postać ze świata showbiznesu, podzieliła się swoimi doświadczeniami związanimi z medycyną estetyczną. Gwiazda, która przez lata pełniła rolę menadżerki dla innych celebrytów, otwarcie opowiedziała o swojej przygodzie z zabiegami odmładzającymi, które doprowadziły do radykalnej zmiany jej wyglądu.

Maja Sablewska zdobyła popularność jako menadżerka gwiazd i jurorka programu „X Factor”. Później zaistniała również jako prowadząca własny program „Sablewska sposób na…”. Jednak w ostatnich latach to nie tylko jej zawodowa kariera była tematem rozmów, lecz także jej wygląd, który uległ widocznej zmianie, szczególnie w okolicach ust i żuchwy. Choć przez długi czas unikała publicznych wypowiedzi na ten temat, teraz postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z medycyną estetyczną.

W wywiadzie z „Plotkiem”, Maja Sablewska przyznała, że skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jednakże momentami przesadziła, co wpłynęło na nieproporcjonalny wygląd jej twarzy w stosunku do reszty ciała. W jednym momencie zdała sobie sprawę, że pomimo tego, że dba o formę swojego ciała, jej twarz nadal wydaje się duża z powodu obfitości wypełniaczy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Sablewska (@sablewska)

Dla Mai było to momentem do refleksji, a przede wszystkim do podjęcia decyzji o powrocie do swojego „dawnej twarzy”. Niejako przewartościowała swoje podejście do medycyny estetycznej i postanowiła odzyskać naturalny wygląd. W tym celu zwróciła się do specjalistki, która pomogła jej stopniowo zneutralizować efekt wypełniaczy. Cały proces odzyskiwania „dawnej twarzy” trwał aż dwa lata, podczas których była pod opieką doświadczonego lekarza.

Maja Sablewska podkreśliła, że wspólnie z ekspertką medycyny estetycznej udało jej się osiągnąć rezultat, który ceni i z którym jest zadowolona. Nie ukrywa, że zmiana ta była dla niej także okazją do wewnętrznej refleksji na temat akceptacji siebie i wartości zdrowego podejścia do piękna.

Otwarcie opowiedzenie o swojej przygodzie z medycyną estetyczną przez Maję może stanowić inspirację dla innych osób. Wielu z nas zastanawia się nad podobnymi krokami. Jej historia pokazuje, że ważne jest zdrowe i umiarkowane podejście do wszelkich zabiegów odmładzających oraz akceptacja swojego wyglądu w różnych fazach życia.

Zobacz także: To koniec! Britney Spears bierze rozwód!

Komentarze