Martyniuk POBIŁ ŻONĘ?! Miał narkotyki.

Syn gwiazdy disco polo został zatrzymany przez policję. 28-latek znów ma problemy z prawem. Policjanci zatrzymali go po awanturze z żoną. Jak podaje portal Poranny.pl, w mieszkaniu mężczyzny znaleziono marihuanę. Do zdarzenia miało dojść w niedzielę. Według doniesień „Kuriera Porannego” miał zostać wyprowadzony z mieszkania w kajdankach.

Białostocki „Kurier Poranny” podaje, że w niedzielę doszło do awantury między synem gwiazdora disco polo a jego żoną. Kłótnia miała miejsce w mieszkaniu pary, na nowym osiedlu w Wasilkowie. O zdarzeniu gazeta dowiedziała się od jednego z internautów.

Ponoć pijany 28-letni Daniel M. nie chciał wpuścić do mieszkania swojej małżonki. Na miejsce została wezwana policja.

– Okazało się, że Daniel M. miał w mieszkaniu marihuanę. Policja wyprowadziła go w kajdankach – podaje portal.

Rzecznik prasowy podlaskiej policji poinformował, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce, jednak nie potwierdził oficjalnie, że chodzi o syna znanego muzyka.

To nie pierwszy raz, kiedy Daniel M. wdał się w konflikt z prawem. Już wcześniej był zatrzymany. W ubiegłym roku awanturował się w domu swojej dziewczyny w wielkopolskich Russocicach. Wtedy również miał miał przy sobie narkotyki.

ZDJĘCIA z wesela :

To nadal nie wszystko. W czerwcu tego roku „Kurier Poranny” informował, że Daniel M. znieważył białostockich policjantów – wyzywał ich, groził im pozbawieniem życia, a funkcjonariuszkę straszył zgwałceniem. Kiedy sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Białymstoku, Daniel M. dostał drugą szansę, a jego sprawa została warunkowo umorzona. Mężczyźnie wyznaczono dwuletni okres próbny, a także nakazano zapłatę 3 tysięcy złotych na cele charytatywne. W trakcie mediacji, jakiej poddały się obie strony, doszło do ugody, a oskarżony zgodził się zapłacić policjantom zadośćuczynienie.

Paweł Rzepecki
Komentarze