Meghan i Harry wysłali prezenty do pałacu królewskiego. Kate i William mówią „dość”

tajemnicę

Książę Harry i Meghan Markle ponownie stają w centrum uwagi z powodu swojego stosunku do rodziny królewskiej. Ostatnie doniesienia dotyczą prezenty, które para wysłała dzieciom księcia Williama i Kate Middleton na ostatnie Boże Narodzenie. Omid Scobie, biograf rodziny królewskiej, ujawnił, jak zareagowali księżna i książę Cambridge na ten gest.

W swojej najnowszej książce pt. „Endgame” Omid Scobie przedstawia kulisy relacji między Kate Middleton a Meghan Markle. Konflikt między dwiema księżniczkami był wielokrotnie poruszany w mediach, a według autora, atmosfera rywalizacji i sporów między nimi trwa od dłuższego czasu. Scobie twierdzi, że od czterech lat nie odbyła się żadna bezpośrednia rozmowa między księżną Walii a księżną Sussex.

Wydaje się, że obecny stan relacji nie napawa optymizmem, a Kate Middleton, według informacji z otoczenia royalsów, reaguje negatywnie na sam dźwięk imienia Meghan. Scobie sugeruje, że Kate spędza więcej czasu rozmawiając „o” Meghan niż „z” nią.

W kontekście napięć w rodzinie królewskiej, biograf ujawnia, że księżna Cambridge jest głęboko zraniona postawą Harry’ego i Meghan w ostatnich latach. Niechęć między księżnymi pogłębiła się po tzw. „Megxicie”, czyli odejściu pary z życia królewskiego. Źródło związane z rodziną królewską podkreśla, że mimo bliskich relacji, Kate nie widzi szansy na pojednanie z Meghan po publikacji wywiadów i książki „Spare”, w której para skierowała gorzkie uwagi w stronę rodziny królewskiej.

Książka Scobiego rzuca także światło na reakcję Cambridge’ów na prezenty świąteczne od Sussexów. Autor twierdzi, że para książęca nie podziękowała nawet za te gesty, co może być kolejnym przejawem zaostrzonych stosunków między rodzinami.

Omid Scobie planuje opublikować „Endgame” 28 listopada. Mimo, że książka ta zdaje się obnażać niejedno, Pałac Buckingham i Pałac Kensington nie zamierzają komentować zawartych w niej informacji. Kontrowersje wokół rodziny królewskiej pozostają zatem tematem gorącej dyskusji, a losy relacji między Meghan a Kate budzą ogromne zainteresowanie publiczności.

Źródło: media

HISZPANIA: brutalnie pobita kobieta z łańcuchem na szyi trafiła do szpitala

Komentarze