Młoda aktorka pozuje jako WAMP! PRZESADZIŁA?

Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia. Ostatnio rozwija się w social media. Wrzuca coraz bardziej gorące fotki. Teraz opublikowała zdjęcia, na których pozuje jako wamp? Przesadziła?

Wiktoria zaprezentowała fanom dwie fotografie. Na jednej pozuje ze zmysłową miną, na drugiej ma usta pomalowane na czerwono. Obie fotografie są tak gorące, że fani nie mogli się na nie napatrzeć.

Zobacz także: Sylwia Szostak pokazała SYNKA! Fani nie dowierzali!

Do fotek Wiki dodała wpis.

– Hej kochani! Razem z @ewelinakrason dziękujemy wszystkim, którzy oglądali wczorajszego, spontanicznego live’a makijażowego. Tak jak obiecałam wrzucam wczorajszy make up i pytam 👄 nude czy czerwień?

Wczorajszy live znajdziecie na moim igtv! Love! – napisała.

Wiktoria ciągle rozpieszcza swoich sympatyków. Ci nie uważają, żeby przeginała. Ich zdaniem aktorka po prostu ma się czym pochwalić, więc to robi! Nie widzą w tym nic złego. Zalewają ją komplementami!

Co na to internauci? Komentarzy było mnóstwo!

OMG 🔥❤️🔥🔥🔥🔥

Nude!!!! Zdecydowanie ❤️

Piękny makijaż i zdjęcia, już nie wspomnę o live na którym bawiłam i śmiałam się jak nigdy💕🌿💄

Pięknie jak zawsze 😍😍😍

Klasa 😍😍😍😍

Nude😍 cały makijaż jest przecudowny a Ty wyglądasz w nim obłędnie!!!🔥❤️

Wiki w każdym kolorze wyglądasz przecudownie 😉😉

To i to, ale chyba nude

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Wiktoria Gąsiewska jest aktorką młodego pokolenia. Znamy ją z seriali „Rodzinka.pl”, „Rodzina zastępcza”, „O mnie się nie martw” oraz „Pierwsza miłość”. Wiktoria była też jurorką w „Mini szansie”, uczestniczką „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Dance Dance Dance”. Wzięła udział w „The Story of My Life. Historia naszego życia”. Jest związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim.

Zobacz także: Znana aktorka ROZŁOŻYŁA się w WANNIE! Zapomniała, żeby…

  • Fot. Instagram
  • Źródło: Instagram

Komentarze