Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie ze swoimi dziećmi. „Każde z innym…” – komentują internauci

„Każde z innym, nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny” – komentują internauci. Aktorka nie pozostawiła komentującego bez odpowiedzi…

Monika Mrozowska jest jedną z tych osób, które zyskały popularność dzięki jednej produkcji telewizyjnej. Aktorka wystąpiła w serialu Rodzina zastępcza w roli Majki Kwiatkowskiej.

Obecnie kobieta spełnia się w roli influencerki. Zainteresowanie Moniką wzrosło zaraz po pojawieniu się na świecie jej czwartego dziecka. Na początku 2021 roku aktorka ponownie została mamą!

Najmłodszy syn Lucjan jest owocem związku aktorki z Maciejem Auguścikiem-Lipką.  Syn Józef jest owocem związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. Dwie najstarsze córki, Jagoda i Karolina, są efektem miłości z Maciejem Szaciłłą.

W piątek aktorka opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym pozuje ze wszystkimi swoimi dziećmi i czule opisuje uczucia, jakie towarzyszyły jej przy rozłące z pociechami.

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka … Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja żeby odpocząć ( z jednym dzieckiem to prawie wakacje 😂😂😂) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie „uwiązani”, ale…. że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca… Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość 💪 Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM 💜 W poniedziałek czeka na nas piękna, wspólna, rodzinna przygoda 😎 Nie będę zdradzać nic więcej, bo chciałbym Wam zrobić niespodziankę 😉 Razem z tą czwórką ze zdjęcia. Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie… ❤️❤️❤️

Pod zdjęciem zawrzało od krytyki, bowiem obserwatorki Moniki uważają, że rozłąka dla „dobra dzieci” nie była najlepszym pomysłem, a do boju ruszyli również internauci z uszczypliwymi komentarzami.

Jak to napisał ktoś na pudełku „ Goscinna w kroku „ hahahaha 

Tatusiowie ci się nie mylą ?

Patologia. Nie potrafi Pani założyć rodziny, więc proszę nie starać się o dzieci. Tyle tatusiów. Szkoda tylko dzieci.

Tak to jest jak każde z innym A dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny.

Kiedy następny tatuś i dzidziuś?

Fot. instagram.com/monikakingamrozowska

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Świadczenie emerytalne wzrośnie o 400 zł! Wystarczy złożyć TEN wniosek

Komentarze