Nowa gwiazda disco polo PODBIJA scenę muzyczną i serca Polaków!

Muzyka disco polo od lat jest jednym z najbardziej uwielbianych gatunków muzycznych w naszym kraju. Nawet, jeśli ktoś nie słucha jej na co dzień, to doskonale bawi się przy niej na weselach, dyskotekach czy imprezie sylwestrowej. 

Fani tych rytmów chętnie otwierają się na wszelkie nowości w branży. Dlatego też Polacy ciepło przyjęli Monikę Gładysz, która występuje pod pseudonimem Mała Czarna. Młoda wokalistka jest nie tylko zdolna, ale również wyjątkowo urodziwa. Właśnie rozpoczyna swoją wielką karierę. Być może za jakiś czas zostanie gwiazdą formatu Zenka Martyniuka czy zespołu Piękni i Młodzi. Kim jest Mała Czarna i czym urzekła słuchaczy?

Monika Gładysz w bardzo krótkim czasie osiągnęła perfekcję. Jej piosenki są skoczne, wpadające w ucho, ciekawie zaśpiewane i okraszone świetnym klipem. Nic dziwnego, że do Małej Czarnej wzdychają tysiące mężczyzn – jest piękna i równie pięknie śpiewa. Dla wielu pań Monika staje się ikoną stylu. Nienaganny wygląd i fantastyczny głos to przepustka, dzięki której Mała Czarna wkracza w szeregi największych gwiazd disco polo. 

Artystka inspiruje się wokalistami z całego świata. Na chwilę obecną jej teledyski mają setki tysięcy wyświetleń. Oto jeden z jej najlepiej ocenianych utworów. Co o nim sądzicie?

http://https://www.youtube.com/watch?v=rlLpgnCqXAA

Komentarze