Nowy program Jakimowicza na fali hejtu! Prezenter usuwa nieprzychylne komentarze…

Jarosław Jakimowicz, kontrowersyjny aktor i były pracownik TVP, zyskał nowe miejsce pracy w prawicowej telewizji internetowej prowadzonej przez księdza Ryszarda Halwę. Jego program „Tu jest POLSKA” niedawno zadebiutował w sieci, a już zyskał wiele uwag wśród internautów, niestety głównie negatywnych.

Jarosław Jakimowicz jest znaną postacią w polskim środowisku mediów i show biznesu. Jego kontrowersyjne zachowanie i kontrowersyjne poglądy przyciągały uwagę przez lata. Po zwolnieniu z TVP kontynuował swoje działania medialne, często wyrażając swoje negatywne opinie na temat osób o odmiennych przekonaniach.

Po głośnym zwolnieniu z TVP, Jakimowicz ogłosił, że wraca do telewizji, tym razem jako prowadzący program w formie internetowej, współpracując z konserwatywnym portalem prawy.pl i księdzem Ryszardem Halwą. Debiut programu „Tu jest POLSKA” miał miejsce na platformie YouTube.

Jednakże już po premierze okazało się, że debiut Jakimowicza nie spotkał się z przychylnym przyjęciem widzów. Wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie, zarzucając mu brak szacunku dla rozmówcy, częste przerywanie mu oraz ogólnie żenujące zachowanie.

Komentarze pod pierwszym odcinkiem programu były krytyczne. Widzowie pisali m.in.: „Perfekcjonista w chamstwie… Ale ciemniak!!!”, „Brak honoru”, „To było tak żałosne… Przez 1,5h gwiazdor pitolił o sobie kolejne żale, jak to go z pracy wy…, a przyjaciele zdradzili. Zmieńcie nazwę na »Tu jest Jakimowicz«”, „Nic o handlu dziećmi i okradaniu grobów? Skandal!!!”.

Na razie Jarosław Jakimowicz nie odniósł się publicznie do tych zarzutów ani komentarzy, które pojawiły się pod jego programem. Mimo to sukcesywnie usuwa nieprzychylne komentarze, które kierowane są pod adresem jego samego i programu. Powrót Jakimowicza do mediów budzi wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, i wydaje się być kontynuacją jego kontrowersyjnej kariery.

Zobacz także: Santos kończy karierę selekcjonera! Znamy nazwiska potencjalnych trenerów reprezentacji

Komentarze