Pani dyrektor NBP – „Przeważyły ATUTY”. ZDJĘCIA!

Jak ustaliła ustaliła Wirtualna Polska, asystentka prezesa NBP – o której podczas nagranej rozmowy wspominali miliarder Leszek Czarnecki i były szef KNF Marek Chrzanowski – to szefowa gabinetu Adama Glapińskiego: Kamila Sukiennik. – Tam gdzieś we Wrocławiu ona reklamowała rajstopy. 20 lat temu była modelką – słychać na nagraniach. Sukiennik ma dyrektorską pensję, a do tego zasiada w radzie nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

O szefowej gabinetu prezesa Glapińskiego zrobiło się głośno po ujawnionej przez „Gazetę Wyborczą” rozmowie miliardera Leszka Czarneckiego z byłym już szefem KNF Markiem Chrzanowskim. Na nagraniu słychać, jak rozmowa schodzi nagle na temat zgrabnych damskich nóg. Pretekstem jest spotkanie u Adama Glapińskiego, prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Będzie pan na tym spotkaniu? – dopytuje Czarnecki.

– Będę. Będzie też taka pani asystentka pana prezesa Glapińskiego. Twierdzi, że pana zna – odpowiada Chrzanowski.

– Jak się nazywa? – pyta Czarnecki

– Kamila, 20 lat temu była modelką i na jakiejś imprezie pana poznała. Mówi, że pana zna…– odpowiada Chrzanowski.

– Okej, no to z chęcią się zobaczę, być może. Myśmy robili dużo imprez. Wynajmowaliśmy modelki, hostessy – odpowiada Czarnecki.

– Gdzieś tam we Wrocławiu ona reklamowała rajstopy, a teraz jest zastępcą dyrektora gabinetu – Chrzanowski

– Jak się pan domyśla, kobiety, które reklamują rajstopy… – mówi Czarnecki.

– Muszą być ładne – odpowiada Chrzanowski.

– Przynajmniej od pasa w dół – kwituje Czarnecki.

Rozmowa między Czarneckim a Chrzanowskim miała miejsce w marcu 2018 roku. Sukiennik była wtedy zastępcą dyrektora gabinetu prezesa NBP. Dyrektorem był wówczas Robert Jagiełło, obecny szef Departamentu Innowacji Finansowych w Narodowym Banku Polskim. Według ustaleń Wirtualnej Polski, Glapiński zna się z Kamilą Sukiennik od wielu lat. – Pracowała w Polkomtelu, kiedy Glapiński był prezesem – mówi nam nasz informator. Glapiński był szefem Polkomtelu w latach 2007 – 2008. Dyrektorem gabinetu prezesa NBP Sukiennik została w lipcu br.

Sieć obiegły rzekome zdjęcia dyrektor gabinetu prezesa NBP.

„Adaś nigdy nie stronił od pięknych kobiet. Ma okazje to korzysta” – mówi chcący zachować anonimowość ekonomista.

”A może mają kompetencje?” – tłumaczy warszawski analityk finansowy.

”W tej sytuacji zdaję się na doświadczenie prezesa – na pewno przewazyl

W sieci pojawiły się te zdjęcia – NIE wiadomo czy naprawdę przedstawiają dyrektor NBP : [KLKINIJ w obrazek aby powiększyć]

/Wirtualna Polska

Paweł Rzepecki
Komentarze