Paulinę D. ZGWAŁCIŁO 6 imigrantów – później WYCIĘLI jej organy?! – jest wynik sekcji!

Dotychczasowe ustalenia prokuratury wskazują na to, że 28-letnia Paulina D. została zamordowana w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Żeromskiego w Łodzi. Ustalono, że do zabójstwa doszło w godzinach przedpołudniowych w sobotę, a przed godz. 18:00 zwłoki – po zapakowaniu w torbę i owinięciu w folię – zostały przewiezione do lasku w okolicach Stawów Jana, gdzie zostały odnalezione po pięciu dniach. Z każdym dniem pojawia się coraz więcej okoliczności.

 

Wedlug emerytowanego śledczego, którego słowa niejako potwierdził wynik sekcji, w budynku doszło do gwałtu na Polce, która w wyniku prób ratunku z rąk oprawców została zadźgana nożem. Według relacji naszego źródła imigranci mogli wyciąć jej oragany na handel za wschodnią granicę.

”Wiem, że Ci ludzie, to nie tylko prości budowlańcy. Niektórzy tam mają szerokie kontakty w półświatku ukraińskim czy rosyjskim. Tam młoda, zdrowa kobiet jest potrzebna. Albo na organy albo do domów publicznych gdzieś na Kaukazie czy Bałkanach. Ten proceder trwa, ciężko to udowodnić i ciężko wytropić, ale teraz myślę, że sprawa się wyda – to co oni jej zrobili przechodzi ludzkie pojęcie” – mówi.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi stanowczo zaprzeczył doniesieniom nt. wycięcia organów Pauliny D. oraz zbiorowego gwałtu :

”Stanowczo zaprzeczam, jakoby doszło do usunięcia ze zwłok 28 letniej Pauliny jakichkolwiek organów. Brak jest także na obecnym etapie podstaw do stwierdzenia, by przestępstw na jej szkodę dopuściły się inne osoby, niż poszukiwany 39 – letni obywatel Gruzji.”

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Paulina D. przed śmiercią była widziana w towarzystwie sześciu mężczyzn pochodzenia gruzińskiego i że jej domniemany morderca może być poza granicami kraju.

Czytaj także: PRYWATNE ZDJĘCIA Pauliny D. „Nie prowadziła takiego stylu życia…”

 

Paweł Rzepecki
Komentarze