Polityk PiS ZROBIŁ KUPĘ na stół w restauracji! Kazał to JEŚĆ prostytutce!

Znany polityk PiS miał dziś w nocy we Wrocławiu zachować się co najmniej dziwnie, a jednocześnie obrzydliwie. I to nie pierwszy jego wybryk. Jak informuje nas źródło – w jeden z najdroższych restauracji doszło do scen rodem z najgorszego porno.

Przypadek wspomnianego polityka opisywaliśmy jakiś czas temu w związku z widelcem, który utknął w jego odbycie. I żeby nie było – bawił się z kolegami z Nowoczesnej i Platformy. Teraz jednak posunął się znacznie dalej.

”Impreza pana Karola zaczęła się jak zwykle od libacji w luksusowym Wrocławskim apartamentowcu. Concierge przynosił kolejne szampany, wraz z politykiem czas spędzało kilka dziewczyn. Jedną z niewiadomych powodów nagle wyrzucił za drzwi zupełnie nagą. Później „impreza” przeniosła się do restauracji”

Tam ok. godziny 2 w nocy – „klient” nie pozwolił zamknąć lokalu o północy, doszło do okropnych scen. Kompetnie pijany mężczyzna w towarzystwie prostytutek oraz jednego kolegi zaczął nagabywać kelnerkę – „Jak obsłużysz nas nago dostaniesz 1000 zł” – miał  rzucić w stronę kobiety, jednocześnie ją obmacując.

Najgorsze dopiero miało się wydarzyć. Rozochocony mężczyzna wszedł na stół, zdjął spodnie, bokserki i zaczął defekować. „Z niego się lało po talerzach. To było obrzydliwe. Zwymiotowałem.” – mówi informator.

Następnie mężczyzna miał kazać jeść swój kał prostytutkom krzycząc, że zapłaci tyle co szejkowie. Wtórował mu kolega. Podobno z Platformy. Później polityk nago siedział przy stole.

Mężczyzn wyprowadzono z lokalu, jednak po krótkiej rozmowie służby policja odwiozła ich do apartamentowca – według świadków. 

„Darł się na policjantów, że jak będą się rzucać to jeszcze przed wigilią wylecą z pracy. Kolega dodawał, że nawet jak nie teraz to na jesieni po wyborach inna ekipa ich wyrzuci. Ci ludzie to idealny przykład jak władza deprawuje” – mówi świadek zdarzenia.

To jednak nie pierwsze wybryki tego polityka, wcześniej zasłynął z utkniętego w odbycie widelca, który włożyła mu tam prostytutka. Mężczyzna ma też często ostro imprezować w popularnym apartamentowcu i wymiotować na klatce schodowej, płacić służbowymi pieniędzmi oraz urządzać libacje dla całego grona politycznego niezależnie od przynależności. Więcej o tym TUTAJ>>

Policja nie potwierdza tych informacji.

 

 

Paweł Rzepecki
Komentarze