Rodzina królewska znów na językach. Meghan i Harry oficjalnie się rozwodzą

Skandal w Pałacu Buckingham znów wstrząsnął opinią publiczną, gdy pojawiły się doniesienia o złożeniu przez Meghan Markle pism rozwodowych, żądając od księcia Harry’ego astronomicznej sumy 80 milionów dolarów oraz pełnej opieki nad dziećmi.

Informacje te zostały ujawnione przez hiszpański dziennik „Marca”, co jedynie pogłębiło kontrowersje wokół małżeństwa Sussexów. Ostatnio Meghan pojawiła się sama na gali w Los Angeles, podczas gdy książę Harry pozostawał poza jej towarzystwem.

Już w maju „The Sun” informował, że związek księcia Harry’ego i Meghan Markle był pod znaczną presją, a sam Harry miał być zmęczony postępowaniem swojej żony. Informacje te jedynie potwierdziły wcześniejsze spekulacje na temat trudności w małżeństwie książęcej pary.

Według doniesień hiszpańskiego dziennika „Marca”, Meghan Markle złożyła papiery rozwodowe, informując jednocześnie Harry’ego o swoich szokujących żądaniach finansowych. Angela Levin, królewska ekspertka, sugeruje, że zakończenie związku z księciem Harrym to długofalowy plan konsekwentnie realizowany przez Megham.

Choć księżna Sussex postanowiła rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, pojawiając się samotnie na gali „Power of Woman”, zorganizowanej przez magazyn „Variety”, pytania o stan jej związku nie milkną. Podczas wydarzenia pozowała do zdjęć bez obecności męża, co tylko nasiliło spekulacje na temat ich rzekomego rozstania.

Mogę mówić tylko za siebie, ale myślę, że poczucie zrozumienia i bycia widzianym jest naprawdę ważne

mówiła Markle w wywiadzie dla „Variety” w 2022 roku, podkreślając swoją indywidualność i samodzielność.

Eksperci od dłuższego czasu zauważają, że pomimo odcięcia się księcia Harry’ego od rodziny królewskiej, krążące plotki o trwającym konflikcie małżeńskim Sussexów obciążają również wizerunkowo sam Pałac Buckingham. Samotne publiczne wystąpienia Markle jedynie podsycają spekulacje brytyjskich mediów, rzucając cień na kwestie rodzinne związane z rodem królewskim.

Konferencja prasowa. Mateusz Morawiecki chce porozumienia z opozycją

Komentarze