Selena Gomez ma nowego partnera! Co wiemy o znanym producencie muzycznym?

Selena Gomez, znana amerykańska artystka, ogłosiła światu, że nie jest już singielką. Na Instagramie podzieliła się radosną nowiną, zdradzając, że serce jej zdobył Benny Blanco, uznanego producenta muzycznego. To potwierdzenie związku wywołało falę entuzjazmu wśród jej fanów, a artystka wyznała, że nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa.

Dla Seleny Gomez, po burzliwym związku z Justinem Bieberem, trudno było odnaleźć stabilność w miłości. Jej życie uczuciowe było pełne związków, plotek i powrotów do miłości sprzed lat. Jednak obecny związek z Bennym Blanco zdaje się przynieść jej prawdziwe spełnienie. Choć przez lata artystka starała się zachować prywatność, tym razem postanowiła podzielić się radością z fanami, co spotkało się z ich entuzjastycznym przyjęciem.

Benny Blanco, producent muzyczny, ma już bogatą historię współpracy zarówno z Seleną Gomez, jak i z Justinem Bieberem. Obaj artyści poznali się w 2009 roku i współpracowali przy wielu projektach, m.in. przy utworze „Lonely”. Pomimo pewnych uszczypliwości ze strony Blanco pod adresem artystów z własnymi liniami kosmetyków do makijażu, Gomez nie zraziła się, a wręcz rozwinęła swoją markę Rare Beauty.

Ostatnie wspólne projekty Seleny Gomez i Benny’ego Blanco, takie jak utwór „I Can’t Get Enough” z udziałem Tainy i J Balvin czy singiel „Single Soon”, świadczą o owocnej współpracy między nimi. Benny Blanco jest również znany jako współautor wielu hitów, takich jak „Diamonds” Rihanny, „Teenage Dream” i „California Gurls” Katy Perry, „Moves Like Jagger” i „Payphone” Maroon 5, „TiK ToK” i „Die Young” Ke$hy, a także „Circus” Britney Spears.

Selena Gomez postanowiła podkreślić szczęście swojego związku poprzez udostępnienie na Instagramie romantycznych zdjęć z ukochanym. Na jednym z nich leży oparta o Blanco, a na kolejnym prezentuje błyszczący pierścionek z inicjałem ukochanego. Fani artystki wyrazili swoją radość i entuzjazm w komentarzach, życząc parze długotrwałego szczęścia.

Dla Seleny Gomez i Benny’ego Blanco to nie tylko kolejny rozdział w ich życiach osobistych. To także kontynuacja owocnej współpracy artystycznej. Ich związek zdaje się być nie tylko romantyczny, ale również muzycznie inspirujący.

Kadr z relacji na Instagramie Seleny Gomez

Kadr z relacji na Instagramie Seleny Gomez

Źródło: onet.pl, instagram.com

Donald Tusk postawił sprawę jasno. Chodzi o 800+

Komentarze