Siostry Kardashian nie szanują pracowników? Była sprzedawczyni w Dash przerwała milczenie

Cyndy Castro postanowiła zdradzić kulisy swojej pracy w słynnym butiku Dash, który należał do znanego klanu Kardashianek. Przez krótki czas była częścią tego światka, a teraz, korzystając z platformy TikTok, postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. Opowiedziała, jak wyglądały relacje z poszczególnymi siostrami, co dostarczyło fanom reality show nowego spojrzenia na życie prywatne celebrytek.

Butik Dash, założony w 2006 roku w Kalifornii, zdobył ogromną popularność, co skutkowało otwarciem kolejnych sklepów w Miami i Nowym Jorku. Cyndy Castro była jedną z pracownic tego ekskluzywnego butiku i postanowiła odkryć kulisy pracy z Kardashiankami.

Wśród siostrzanej ekipy, Kim Kardashian zdobyła sympatię Cyndy, uchodząc za osobę miłą i empatyczną. TikTokerka zauważyła, że rozmawiając z Kim, czuła się traktowana z szacunkiem i równością. Kim sprawiała wrażenie osoby otwartej i przyjaznej, co stanowiło pozytywne zaskoczenie dla byłej pracownicy.

Natomiast Kourtney Kardashian, według relacji Cyndy, nie zyskała sobie sympatii pracowników. TikTokerka ujawniła, że kontakt z 44-letnią Kourtney był znacznie mniej przyjemny. Kourtney nie przejawiała zainteresowania pracownikami, nie rozmawiała z nimi, a wszelkie problemy kierowała do sióstr lub menedżera sklepu. Wspomnienia z pracy z Kourtney nie były zbyt przyjemne, co z pewnością rzuciło nowe światło na obraz życia prywatnego tej celebrytki.

Szczególnie zauważalne było trudne relacje z Khloe Kardashian. Cyndy przyznała, że Khloe potrafiła być bardzo wymagająca i surowa w krytyce. Jej sposób komunikacji potrafił doprowadzić pracowników do łez. Mimo to, TikTokerka zaznaczyła, że pomimo surowości, Khloe potrafiła być również słodka i wykazywała się empatią w niektórych sytuacjach.

Chociaż minęło już kilka lat od czasu, gdy Cyndy pracowała w butiku Dash, jej wspomnienia wciąż są żywe. Zwróciła jednak uwagę, że doświadczenia związane z pracą mogły ulec zmianie, a Kourtney mogła się rozwinąć i ewoluować w międzyczasie. Niemniej jednak, relacje z Kardashiankami, choć krótkotrwałe, pozostawiły w pamięci Cyndy trwałe wrażenie.

Źródło: media

Prywatne życie Marcina Mastalerka! Nie uwierzycie, czym zajmuje się jego żona…

Komentarze