Close Menu
    Ostatnie wiadomości

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!

    2026-02-13 13:13

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Dzieje się!
    • Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa
    • Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!
    • Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie
    • Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?
    • Belgijska policja zrobiła nalot na … biura Komisji Europejskiej! W tle miliony euro!
    • Morze Bałtyckie podniesie się o 80 cm. Jedna, niemiecka wyspa może zniknąć!
    • No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]
    • UE planuje kolejny cios w unicestwienie państw narodowych. Chce utworzenia jednolitego systemu finansowego
    Facebook X (Twitter)
    Wyborcza24Wyborcza24
    • Strona główna
    • Kraj
    • Świat
    • Wiadomości
    • Lifestyle
    • Biznes
    • Polityka
    • Celebryci
    • SPORT
    • Kontakt
    Wyborcza24Wyborcza24
    Strona główna»Aktualności»Takiego pytania premier się nie spodziewał! Siatkarze zaskoczyli, Internet szaleje!
    Aktualności

    Takiego pytania premier się nie spodziewał! Siatkarze zaskoczyli, Internet szaleje!

    Natalia TomaszewskaNatalia Tomaszewska2023-09-19 15:242 minuty czytania
    Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit Email
    Morawiecki
    Udostępnij
    Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

    Spotkanie reprezentacji Polski w siatkówce z premierem Mateuszem Morawieckim stało się ważnym wydarzeniem, które przyciągnęło uwagę mediów i opinii publicznej. Polska drużyna odniosła sukcesy, zdobywając złoty medal zarówno w Lidze Narodów, jak i na mistrzostwach Europy. To zasługuje na uznanie i docenienie.

    Jednak tomy spekulacje dotyczące ewentualnej premii, którą mogli otrzymać siatkarze od rządu, stały się tematem dyskusji. W kontekście obietnicy premii dla piłkarzy podczas mistrzostw świata w Katarze, wielu zastanawiało się, czy siatkarze również dostaną gratyfikację finansową. Jakub Kochanowski, jeden z zawodników, podkreślił, że nie znał szczegółów spotkania, ponieważ nie siedział obok premiera. Dlatego nie jest w stanie potwierdzić, czy padły konkretne pytania na ten temat.

    Ciekawym akcentem spotkania było pytanie Tomasza Fornala. Siatkarz zapytał premiera, czy możliwe jest skasowanie jego punktów karanych, ponieważ już zgromadził 14 takich punktów. To nietypowe pytanie wywołało uśmiech, ale również pokazuje, że siatkarze mają swoje codzienne sprawy i zmartwienia, które czasem mogą być przedmiotem żartów.

    Kapitan kadry, Bartosz Kurek, podziękował premierowi za wsparcie i podkreślił, że sezon ten jest wyjątkowy ze względu na zdobyte medale i sukcesy. Dodał również, że sportowcy czują się jedną wielką sportową rodziną, co podkreśla ich związek z kibicami i społeczeństwem.

    Czy siatkarze pytali premiera o premię? 💰

    „Nie siedziałem obok premiera, więc nie wiem, ale Tomek Fornal zapytał, czy uda się skasować punkty karne, bo ma już 14 na koncie”. pic.twitter.com/LXYqrPcaGa

    — Kanał Sportowy (@Sportowy_Kanal) September 18, 2023

    Temat premii dla siatkarzy jest nadal otwarty, a opinie na ten temat są podzielone. Michał Ruciak, mistrz Europy z 2009 roku, wierzy, że ostatecznie odbędą się rozmowy w tej sprawie i że siatkarze zostaną odpowiednio docenieni za swoje sukcesy. Jednak zaznacza, że nie można na to liczyć tak, jak w przypadku piłki nożnej.

    Przed reprezentacją Polski w siatkówce czekają jeszcze kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Paryżu, co będzie kolejnym wyzwaniem dla zawodników. Wszystko wskazuje na to, że ta dyscyplina sportu nadal będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem i wsparciem ze strony kibiców i społeczeństwa.

    Zobacz także: Wieruszów nazywamy „Polską w pigułce”. Znamy wyniki prawyborów z miasteczka. PiS jest przegrany!

    jakub kochanowski Mateusz Morawiecki michał ruciak reprezentacja polski w siatkówce
    Udostępnij. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Podobne artykuły

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    2026-02-13 09:19

    No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]

    2026-02-12 09:29

    UE planuje kolejny cios w unicestwienie państw narodowych. Chce utworzenia jednolitego systemu finansowego

    2026-02-11 18:27

    A jednak! 18-latek chciał dokonać zamachu terrorystycznego w Polsce

    2026-02-11 10:50

    Komentarze wyłączone.

    Nie przegap
    Kraj

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    Szokujące słowa padły w Telewizji wpolsce24 z ust Janusza Kowalskiego, polityka z PiS, który powiedział…

    Belgijska policja zrobiła nalot na … biura Komisji Europejskiej! W tle miliony euro!

    2026-02-12 17:14

    No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]

    2026-02-12 09:29

    A jednak! 18-latek chciał dokonać zamachu terrorystycznego w Polsce

    2026-02-11 10:50
    Społeczności
    • Facebook
    • Twitter
    Ostatnie wiadomości

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!

    2026-02-13 13:13

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    2026-02-13 09:19
    Facebook X (Twitter)
    • Strona główna
    • Polityka prywatności
    © 2026 https://wyborcza24.pl

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.