Travis Baker zmiażdżony przez byłą partnerkę. Oberwało się też Kardashiankom

Shanna Moakler, była partnerka Travisa Barkera, nie kryje swojego rozgoryczenia w stosunku do byłego męża i jego obecnej partnerki, Kourtney Kardashian. Podczas udziału w podcaście „Dumb Blonde” otworzyła się na temat trudności, jakie napotyka w relacjach z dziećmi. Oskarżyła także Kardashianki o zniszczenie więzi między nią a Alabamą i Landonem, jej dorosłymi dziećmi z Travisem.

Travis Barker, przez większość życia przyjaciel Kourtney Kardashian, ma za sobą burzliwe związki i małżeństwa, w tym z Shanny Moakler. Ich związek zakończył się po czterech latach, ale relacje między byłymi partnerami pozostały napięte. W ostatnim odcinku podcastu Shanna Moakler nie oszczędziła słów krytyki wobec Barkera.

Moakler sugeruje, że Barker ma problemy z alkoholem i oskarża go o kobieciarstwo. W trakcie podcastowej rozmowy zaznaczyła, że ich dwójka była zupełnie różna, a jego nawyki alkoholowe stały się problemem.

Kourtney Kardashian i Travis Baker pokazali syna! Internautom nie podoba się jego imię

Jego picie jest problemem. Jego kobieciarstwo, jego uzależnienia. Byliśmy całkowicie różni – wyznała Moakler, co tylko pogłębiło obraz napiętej relacji między byłymi małżonkami.

Jednak nie tylko Travis Barker jest obiektem krytyki Shanny Moakler. Była partnerka wbiła szpilę w rodzinę Kardashian-Jenner, twierdząc, że wpłynęli negatywnie na jej relacje z dorosłymi już dziećmi. Choć wyraziła nadzieję, że Alabama i Landon z czasem zrozumieją niektóre sprawy, jej słowa były pełne złości i rozczarowania.

P*erdolcie się. Jesteście obrzydliwi. Usunęłam się, aby nie mogli nawiązać więzi z moimi dziećmi przez nienawiść do mnie. Róbcie, co musicie, a kiedy będziecie gotowi, będę tu na was czekać z bezwarunkową miłością. Jako wasza matka – zwróciła się do Landona i Alabamy.

Dodatkowo Shanna Moakler nie kryła swojego zmęczenia ciągłymi komentarzami i atakami ze strony fanów Kardashianek. Wysłała również pewną aluzję w stronę samej Kim Kardashian, zaznaczając, że ludzie za bardzo się nią interesują.

Jestem zmęczona tym, że ludzie się mnie czepiają. Są ludzie, którzy nie lubią tej rodziny, nie oglądają ich p*eprzonego programu i nie obchodzi ich, co Kim robi ze swoim tyłkiem – dodała z goryczą.

Ostatnim elementem żalu Moakler była różnica w stylu życia między nią a rodziną Kardashian-Jenner, co odciska piętno na jej relacjach z dziećmi. Opowiedziała, jak Alabama i Landon przyzwyczaili się do luksusowego trybu życia u boku Kardashianów, a ona nie jest w stanie im tego zapewnić.

Kupują im Pradę, kupują im prezenty, chodzą na te imprezy i spotykają się z Kanye i wiesz, wszystkie te ‚wielkie’ rzeczy. Nie mogę im tego dać. Nie mam do tego dostępu. Niestety nie mam na to pieniędzy. Nie mogę kupować wam Prady co tydzień i tak dalej. Mój dom nie jest rezydencją jak Travisa. Nie mam kina. Nie mam wózków golfowych dla dzieci – wyznała z bólem w głosie.

Źródło: media

Siostry Kardashian nie szanują pracowników? Była sprzedawczyni w Dash przerwała milczenie

Komentarze