Uchodźcy ROZERWALI WAG*NĘ 16 latki! JEST WIDEO.

Dwa brutalne ataki na kobiety miały miejsce w weekend na terenie Niemiec. W Bawarii Afgańscy imigranci zgwałcili 16-letnią dziewczynę. W tym samym czasie w sąsiedniej Badenii-Wirtembergii nieznani sprawcy obrabowali i także zgwałcili 42-letnią kobietę.

16-latkę napadło trzech Afgańczyków w piątek, w bawarskiej miejscowości Höhenkirchen-Siegertsbrunn niedaleko Monachium. Uchodźcy mieli 27, 17 i 18 lat. Dwóch pierwszych brutalnie zgwałciło dziewczynę, trzeciego spłoszył przechodzień. Jak wynika z relacji bliskich dziewczyny – napastnicy wskutek brutalnego gwałtu rozerwali jej waginę.

Dziewczynę zbiorowo zgwałcono, miało dojść także do brutalnego pobicia i rozrywania jej narządów płciowych wskutek masowej penetracji i wkładania w pochwę różnych przedmiotów. Niemiecka Policja nie potwierdza tej wersji – jest to tylko relacja mieszkańców miasta, którzy przyznają, że mają kontakt z bliskimi ofiary, która po ataku trafiła do szpitala.

Do ataku miało dojść wskutek „niewinnej” zaczepki. Gdy kobieta stanowczo odmówiła stosunku zaczęło się piekło.

Z kolei w Tybindze, dwóch napastników zgwałciło 42-letnią kobietę. Jak sama przyznała jeden z oprawców miał ciemną karnację.

Raport szefa MSW Bawarii jednoznacznie wskazuje na 50% wzrost napaści na tle seksualnym w tym rejonie Niemiec.

 

Paweł Rzepecki
Komentarze