Wojtek Gola szczerze o przeszłości swojej partnerki! „Namówiły ją koleżanki”

Wojciech Gola postanowił publicznie wypowiedzieć się na temat kontrowersyjnej afery z udziałem swojej 19-letniej ukochanej, Sofii Siwok. Kilka dni temu stało się prawdą, że młoda dziewczyna brała udział w transmisjach na kamerkach dla dorosłych, co wywołało burzę w mediach społecznościowych. Były uczestnik programu „Warsaw Shore” nie omieszkał podzielić się swoimi myślami na ten temat, otwarcie wyjaśniając okoliczności związane z przeszłością swojej partnerki.

Wojciech Gola, znany ze swojego udziału w polskim show-biznesie od dekady, zdobył popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore”. Następnie zwiększył swoją rozpoznawalność i dochody dzięki zaangażowaniu się w projekt Fame MMA, federację freak fightową, która skupia się na promowaniu pojedynków z udziałem tzw. pato-celebrytów.

Ostatnio Gola aktywnie dzielił się na mediach społecznościowych romantycznymi momentami z Sofią, swoją 19-letnią partnerką. Para niedawno zadebiutowała na ściance jednego z wydarzeń celebryckich, udzielając wspólnych wywiadów, które wzbudziły duże zainteresowanie w sieci. Jednak ta pozytywna uwaga została szybko zastąpiona kontrowersjami związanymi z przeszłością Sofii.

Wychodząc naprzeciw spekulacjom i komentarzom, Gola opowiedział więcej na temat tej sprawy podczas nagrania do podcastu z udziałem Sylwestra Wardęgi i Boxdela. Wyjawił, że był świadomy przeszłości Sofii jeszcze przed rozpoczęciem związku, dodając, że dziewczyna nigdy nie wystąpiła w transmisjach nago.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Koszmarna wpadka GOATS! Zamiast contentowego odcinka zrobili z kobiet zwierzęta

Wojtek wyznał, że wiedział o nagraniach, na których Sofi pojawiła się jako statystka, a zdjęcia i filmy z tych transmisji były dostępne w sieci. Jednak podkreślił, że jego partnerka była ubrana i nie podejmowała roznegliżowanych działań. Gola porównał nawet te nagrania do kontentu dostępnego na Instagramie czy platformie OnlyFans, sugerując, że różnica nie jest znacząca.

W reakcji na całą sytuację, Gola stanął w obronie Sofii, opisując ją jako „super dziewczynę”. Wskazał, że dziewczyna nie wiedziała dokładnie, na co się decyduje, gdy pojawiła się na kamerkach. Dodał też, że proces rekrutacji modelek do tego rodzaju działań może być niepokojący. Wyraził także przekonanie, że to doświadczenie mocno wpłynęło na jego ukochaną. Zaznaczył, że na Instagramie pojawiają się gorsze rzeczy niż to, co zaszło w przeszłości Sofii.

W swojej wypowiedzi Gola zdawał się próbować zrozumieć perspektywę Sofii. Podkreślał jej uczciwość i dobroć, jednocześnie wskazując na to, że internetowi komentatorzy nie powinni oceniać zbyt pochopnie. Sprawa ta nadal jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych, a reakcje publiczności wobec tej afery są zróżnicowane.

Źródło: media

„Dzień dobry, już oficjalnie”. Katarzyna Dowbor powróciła do TVP

Komentarze