15-latka zgwałcona w morzu! Dookoła był tłum turystów!

Do szokującego i brutalnego zdarzenia doszło w Anglii. 15-letnia dziewczyna została zaatakowana i zgwałcona przez nieznanego napastnika. Wszystko działo się w morzu. Dookoła było pełno plażowiczów.

Gwałt w morzu

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w lipcu tego roku. Na plaży w Bournemouth Pier w Dorset w Anglii. Tego dnia na plaży były tłumy turystów, bo dzień był wyjątkowo upalny. Ludzie wygrzewali się na piasku i kąpali w morzu. 15-letnia dziewczyna na plażę wybrała się ze swoimi znajomymi. Nastolatkowie postanowili pograć w piłkę w wodzie. Nagle piłka upadła koło nieznanego dziewczynie mężczyźnie. Dziewczynka poprosiła by nieznajomy podał jej piłke. Jednak ten nie chciał tego zrobić. W dzienniku Daily Mail możemy przeczytać następujące słowa nastolatki:

Zbliżyłam się do niego i ponownie poprosiłam, by oddał mi piłkę i odrzuciłam ją koleżance. Wtedy on zaczął do mnie mówić i dotykać mojego ramienia. W tym samym czasie innym mężczyzna niepokoił moją koleżankę, więc wyszła ona z morza. Byłam tam sama, a on zaczął wpychać mnie w głęboką wodę. Nie czułam już gruntu. Wtedy zaczął mnie dotykać. Nikt nie mógł zobaczyć co się dzieje i właśnie wtedy mnie zgwałcił.

Pogoń za ofiarą

Dziewczynka opisuje, że udało się jej uciec z wody na plażę. Jednak gwałciciel nie dał za wygraną. Pobiegł za nią. Wypytywał też koleżankę 15-latki, w jaki sposób będzie mógł się z dziewczyną skontaktować. Zdarzenie szokuje, bo mimo tłumów plażowiczów i kąpiących się doszło do gwałtu na dziewczynce. Nikt niczego nie zauważyła, a 15-letnia dziewczynka została skrzywdzona.

Poszukiwani świadkowie

Policja szuka świadków tego bulwersującego przestępstwa. Niestety gwałciciel na razie pozostaje nieuchwytny. Mężczyzna miał śniadą karnację, ciemne włosy i szczupłe, umięśnione ciało. Ponoć powiedział dziewczynie, że ma 17 lat i na imię Dobby. Twierdził, że pochodzi z Birmingham. Brytyjskie służby apelują o pomoc w ujęciu gwałciciela.

Źródło: Daily Maul

Zdjęcie: Pexels

Komentarze