17 latek poślubił 51-latkę. TAK wyglądają po 18 latach…

17 latek

17 latek poślubił 51-latkę. TAK wyglądają po 18 latach… I choć większość znajomych nie dawała wiary, że ten związek przetrwa długie lata, wszystko ułożyło się zgodnie z planem zakochanych.

 

 

17 latek Jay do szaleństwa zakochał się w swojej znajomej, 51-letniej Lindzie. Para poznała się w szkole jazdy. Linda była instruktorką Jaya. W trakcie kursu para spędzała ze sobą mnóstwo godzin. Zakochanym bynajmniej nie przeszkadzała różnica wieku. Gdy po pewnym czasie poinformowali o swoim ślubie, wszyscy łapali się za głowę. Rożnica wieku wynosząca 34 lata była powodem drwin i uśmiechów ze strony niektórych osób.

 

 

 

 

Zakochani z sentymentem wspominają wspólnie spędzone chwile. Przyznają, że pokochali się do szaleństwa i chcieli iść przez życie razem. Zupełnie innego zdania byli rodzice 17-letniego wówczas Jaya. Początkowo byli bardzo negatywnie nastawieni do pomysłu syna i jego dojrzałej partnerki. Para zawarła związek małżeński, nie zważając na negatywne opinie społeczeństwa. Kochankowie zdecydowali, że pobiorą się w piątek… trzynastego.

 

 

Sprawdź również: 5 tanich, ale bardzo romantycznych sposobów na spędzenie Walentynek!

 

 

Jak dzisiaj wyglądają relacje Lindy i Jaya? Czy ich związek przetrwał? 

 

 

 

Na ten moment Linda ma 69 lat, a jej mąż 36. Rożnica wieku kompletnie nie wpłynęła na ich relacje. Małżonkowie nadal darzą się ogromnym uczuciem i są ze sobą szczęśliwi. Nie doczekali się dzieci, ale z ogromną troską opiekują się wnuczętami Lindy (69-latka miała dzieci z poprzedniego związku, zanim weszła w związek małżeński z Jay’em). 

 

 

 

 

Ta para udowadnia, że ograniczenia i różnice istnieją wyłącznie w naszych głowach. Jeśli chcemy być szczęśliwi, nie powinniśmy przejmować się opiniami innych ludzi. 

 

 

Zobacz również: Kinga Rusin tłumaczy się z afery związanej z Adele i Beyonce! Naraziłam się wielu osobom

Zdjęcie: youtube.com/ SWNS

 

Komentarze