3-letni chłopiec BRUTALNIE POBITY w Kozienicach! Maluch WALCZY O ŻYCIE!

3-letni chłopczyk w stanie krytycznym trafił do szpitala. Dziecko ma krwiaka mózgu i walczy o życiu. Prawdopodobnie został brutalnie pobity w rodzinnym domu.

Dramat dziecka

3-latek został zabrany przewieziony z domu w Kozienicach do szpitala w Radomiu. Chłopiec był w bardzo ciężkim stanie. Prawdopodobnie został brutalnie pobity. Został przewieziony karetką do radomskiego szpitala. 3-letni maluch trafił na oddział neurochirurgii. Natychmiast zdecydowano o operacji malca. Chłopiec miał krwiaka mózgu. Jak ustalili reporterzy TVN24 dziecko było nieprzytomne. Łukasz Skrzeczyński z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu powiedział w rozmowie z TVN24:

Chłopiec został poddany operacji usunięcia krwiaka. Po tej operacji, w stanie krytycznym, został przeniesiony na oddział anestezjologii i intensywnej terapii leczenie bólu w naszym szpitalu.

Przemoc w domu

Dziecko wciąż znajduje się w stanie krytycznym. Odniesione obrażenia przez 3-letniego malca wskazują, że prawdopodobnie był on ofiarą przemocy domowej. Prokuratura Rejonowa w Kozienicach prowadzi czynności mające na celu ustalenie wszystkich szczegółów tego zdarzenia. Ilona Tarczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach powiedziała:

Policjanci zostali poinformowani przez pracowników Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w jednej z miejscowości w powiecie kozienickim z mieszkania zostało zabrane przez pogotowie trzyletnie dziecko z obrażeniami ciała.

Źródło: TVN24

Zdjęcie: Pexels

Komentarze