34-latek zamordował troje dzieci w żłobku! Wcześniej molestował maluchy!

Skandal w Holandii! Okazało się, że 34-letni mężczyzna, który pracował w żłobku jako wolontariusz, zamordował troje maluchów. Śledztwo wykazało, że wcześniej zwyrodnialec dopuszczał się też molestowania dzieci.

Zwyrodnialec wśród dzieci

34-letni mężczyzna pochodzi z miejscowości Bunschoten w środkowej Holandii. Okazało się, że mężczyzna zamordował troje podopiecznych w żłobku. W przeszłości dopuścił się molestowania siedmiorga dzieci. Krzywdził też własne dzieci w ten sposób. Sprawa wyszła na jaw, gdy w zeszłym roku zatrzymano 34-latka pod zarzutem molestowania nieletnich. Mężczyzna wykorzystał seksualnie dwoje swoich pociech. Śledztwo wykazało, że to nie wszystkie przestępstwa, których dopuścił się mężczyzna. Prokuratura przekazała w komunikacie:

Sprawa dotyczy siedmiorga dzieci poniżej 12 lat. W toku czynności operacyjnych, policja ustaliła, że mężczyzna dopuścił się więcej przestępstw.

Wolontariusz w żłobku

Według miejscowej prokuratury mężczyzna zatrudnił się w przy kościelnym żłobku jako wolontariusz. Jesienią ubiegłego roku dopuścił się tam przerażających przestępstw. 34-latek zamordował w żłobku troje maluchów. Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie sądu w Utrechcie, które dotyczyło tych bestialskich czynów. Proces został jednak wstrzymany. Kolejne posiedzenie odbędzie się dopiero we wrześniu.

Pexels

Źródło: TVP Info

Zdjęcia: Pexels

Komentarze