60-latek wybrał się na spacer do lasu! Tam przeżył prawdziwy horror!

lasu

Prawdziwy horror przeżył 60-latek, który wybrał się na spacer do lasu. Dramat rozegrał się w gminie Kolbudy (woj.pomorskie), gdzie nawet jej najstarsi mieszkańcy nie pamiętają takiej sytuacji. Mężczyzna podczas przechadzki został zaatakowany przez nieznanego sprawcę, który zranił go nożem i uciekł. Sprawcy napadu szukają policjanci.

Przytomny i zakrwawiony 60-latek wydostał się z lasu i zadzwonił na policję. Mężczyzna przeżył tylko dlatego, że zachował zimną krew i postanowił stawić czoła napastnikowi. Przerażony spacerowicz przyznał, że był całkowicie zaskoczony atakiem, ponieważ okolica, w której rozegrał się dramat należy do spokojnych. Nożownik zaatakował znienacka i zadał swojej ofierze kilka ciosów nożem w plecy. Na szczęście 60-latkowi udało się wyrwać oprawcy i uciec. Ranny chwilę później zadzwonił na policję i pogotowie. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu w Gdańsku. Na szczęście jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

 

 

 

Policjanci z Kolbudy i okolicznych miejscowości rozpoczęli obławę na napastnika. W odnalezieniu sprawcy pomagają im psy tropiące. Funkcjonariusze są niemal pewni, że mężczyzna nie uciekł zbyt daleko i nadal ukrywa się w lesie. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Pruszczu Gdańskim st.sierż Karol Kościuk powiedział, że schwytanie mężczyzny to tylko kwestia czasu, ponieważ policja ma zawężony krąg podejrzanych. Póki co nożownik nadal przebywa na wolności.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Wiadomo, co dzieje się z matką zamordowanej 10-letniej Kristiny! „Jest bardzo źle”!

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

Komentarze