Kurdej-Szatan naprawdę wrzuciła to ZDJĘCIE! Fani powiedzieli, co myślą o jej…

Barbara Kurdej – Szatan już nieraz udowodniła, że potrafi  dobitnie odpowiedzieć na nieprzyjemne komentarze internautów. Krytykę swojej fryzury przez jedną z instagramowiczek  również skwitowała ciętą ripostą.

Aktorka wiele razy na swoich profilach społecznościowych  informowała, że została twarzą jednej z najbardziej znanych marek oferujących szampony do włosów. Mało tego, reklamowała produkt na Instagramie, prezentując przy tym swoją nienaganną fryzurę. Jak się okazuje, współpraca z firmą nie podoba się instagramowiczom, którzy bez ogródek dogryzają aktorce, że kosmetyki jakie rekomeduje, testuje się przeważnie na zwierzętach. Niestety na tym  pretensje jej obserwatorów się nie kończą. 

Oko za oko, ząb za ząb?

Na kolejnym zdjęciu, które aktorka wrzuciła do sieci, jej włosy nie są już tak idealnie ułożone, co nie uszło uwadze jednej z internautek, która nie potrafiła się powstrzymać przed niemiłym komentarzem i napisała pod opublikowanym zdjęciem: 

A to nie użyła Pani dzisiaj tego cudownego szamponu? Na wcześniejszym zdjęciu takie piękne, zdrowe i grube włosy…Hmm? 

Odpowiedź aktorki pojawiła się wręcz natychmiastowo. 

Nie przyjechał rano fryzjer, który by je tak idealnie ułożył! – podsumowała Kurdej-Szatan.

 

Cóż, nie od dziś wiadomo, że internauci uwielbiają hejtować i  szukać dziury w całym. Fakt, fryzury nieco się miedzy sobą różnią. Jednak niewiele  kobiet codziennie budzi się z włosami, jakie możemy zobaczyć na etykietach szamponów.

Zdjęcie: Instagram

 

 

 

Komentarze