65-latek pozował do sesji zdjęciowej ze swoją 12-letnią żoną! Zobacz, jak zareagowali na to Amerykanie!

Jaka waszym zdaniem byłaby reakcja Polaków, gdyby zobaczyli dorosłego mężczyznę w podeszłym wieku w towarzystwie 12-latki ubranej w suknię ślubną? Czy ktokolwiek by zareagował? Czy ktoś wezwałby funkcjonariuszy policji? Na niecodzienny pomysł wpadli twórcy eksperymentu społecznego. Ich zamiarem było zweryfikować reakcje ludzi na ślub 65-latka z dzieckiem.

Eksperyment przeprowadzono na środku Times Square w Nowym Jorku. Nagranie, które trafiło do serwisu Youtube przedstawia 12-letnią dziewczynkę ubraną w suknię ślubną. Dziecko pozuje wraz ze swoim 65-letnim mężem do sesji zdjęciowej. Oczywiście, ta sytuacja była jedynie inscenizacji, twórcy chcieli jednak podkreślić problem małżeństw dzieci z dorosłymi. Specjaliści oszacowali, że około 700 milionów kobiet na świecie wzięło ślub jako dziecko.

Zobacz też: W ten sposób złodzieje OKRADAJĄ Twój samochód! Gdy Ty nic nie podejrzewasz, oni…

Jak zareagowali przechodnie na to, co zauważyli? Początkowo biernie się przyglądali, jednak wraz z upływem czasu pojawili się obrońcy dziecka, którzy nie zamierzali siedzieć cicho! Koniecznie obejrzyjcie eksperyment youtubera  Coby’ego Persina. 

Źródło: Youtube

Komentarze