Zrobiła SZEŚĆ operacji plastycznych naraz! Tiktokerka żałuje swojej decyzji…

Turcja od dłuższego czasu atrakcyjnym celem turystycznym, stała się także mekką dla osób poszukujących poprawy swojego wyglądu. Pomysł podróży w celu przeprowadzenia operacji plastycznych przyciąga osoby, które widzą w tym okazję do zmiany siebie. Niemniej jednak, nie każda opowieść ma szczęśliwe zakończenie, a historia tiktokerki znanej jako @iamstillthatb_3x jest tego przykładem.

Turystyka medyczna zdobywa na popularności, jednak opowieści o tragicznych konsekwencjach operacji plastycznych w Turcji wciąż docierają do opinii publicznej. Pomimo tych ostrzeżeń, wciąż wielu poddaje się kuszącej propozycji tanich zabiegów za granicą.

Billie-Leigh, która zdobyła popularność jako tiktokerka, postanowiła wykorzystać swój czas spędzony w Turcji na poprawę wyglądu. Zdecydowała się na niczym nieograniczoną liczbę sześciu operacji plastycznych naraz. W skład tego imponującego zestawu wchodziły m.in. brazylijski lifting pośladków, plastyka brzucha, liposukcja podbródka, liposukcja całego ciała, zmniejszenie piersi i wstawienie implantów piersiowych. Niestety, to, co mogłoby się wydawać wyjątkową metamorfozą, okazało się być dramatycznym doświadczeniem.

@iamstillthatb_3x♬ original sound – Lyrical edits

Billie-Leigh zdecydowanie zaznała skutków podejścia „wszystko naraz”. Jej opowieść przyniosła jednak przestroga dla innych. Choć początkowo była zdeterminowana, po operacjach przyznała, że nie był to dobry pomysł.

W jednym ze swoich filmików podkreśliła: „Byłam w agonii, myślałam, że umrę. Radzę wam, róbcie je osobno.” Billie-Leigh zdradziła, że ryzyko takiego zestawienia zabiegów jest ogromne i niesie za sobą poważne obciążenie dla organizmu. W trakcie operacji doznała nawet pęknięcia naczynia krwionośnego, co wymagało dwukrotnej transfuzji krwi. Na szczęście proces rekonwalescencji zakończył się sukcesem, a tiktokerka jest teraz zadowolona z efektów swojej metamorfozy.

Opowieść tiktokerki Billie-Leigh jest ostrzeżeniem przed pochopnym podejmowaniem decyzji o przeprowadzeniu wielu operacji plastycznych w krótkim czasie. Jej historia pokazuje, że zdrowie i bezpieczeństwo powinny być zawsze na pierwszym miejscu. Pomimo dramatycznych doświadczeń, liczba obserwujących Billie-Leigh nadal rośnie, co może stanowić platformę do podzielenia się swoją historią i ostrzeżeniem dla innych.

Zobacz także: Opozda ostro o alimentach i zarobkach Królikowskiego! Internauci są w szoku

Komentarze