Adam Zdrójkowski znów jest w związku! Internet szaleje z radości!

Adam Zdrójkowski, znany aktor, który wcześniej był związany z Wiktorią Gąsiewską, wywołał zamieszanie w mediach społecznościowych po udostępnieniu serii zdjęć i nagrań ze swojego weekendowego wypadu. Towarzyszyła mu tajemnicza blond piękność, co wzbudziło spekulacje na temat jego życia uczuciowego.

Odkąd rozstanie z Wiktoria Gąsiewska obiegło internet zdjęcia, na których aktorka przytulała się do innego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”. To wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach, a sam Adam Zdrójkowski nie krył, że nie jest mu łatwo poradzić sobie z tą sytuacją. Od tamtej pory jednak temat ucichł, a oboje starają się iść własnymi ścieżkami.

Wiktoria Gąsiewska szybko znalazła sobie nowego partnera, Jaspéra Sołtysiewicza, i ich związek trwa od około roku. Natomiast Adam Zdrójkowski pozostawał raczej w singielstwie i nie wiązał się z nikim na poważnie. Ostatnie publikacje na jego Instagramie sugerują jednak, że może być gotowy na nową relację.

Na zdjęciach i nagraniach udostępnionych na Instastories widzimy, że aktor spędzał czas z tajemniczą blondynką. Razem udali się na wycieczkę poza miasto, korzystając z pięknej pogody. Odwiedzili stadninę koni, gdzie relaksowali się i spędzali czas, głaszcząc konie. Następnie zaplanowali sobie spacer po lesie.

Adam Zdrójkowski opublikował jedno ze zdjęć z tego niedzielnego wypadu na swoim profilu. Chociaż na zdjęciu widzimy tylko aktora z koniem, to tajemnicza blondynka, która towarzyszyła mu w tej przygodzie, zostawiła pod postem komentarz. Jej imię to Sandra, a jej komentarz skoncentrował się na „zakochanym” emotikonie.

Pod postem, na którym Adam Zdrójkowski pozuje z koniem, napisał:

Koń – jest symbolem czasu, promieni słonecznych i księżycowych. Wniosek: trzeba łapać promienie wspólnie.

To wydaje się być aluzją do miłości, którą może dzielić z tą tajemniczą blondynką.

Czy to oznacza, że Adam Zdrójkowski ma nową miłość w swoim życiu? Czas pokaże, czy aktor podzieli się z fanami szczegółami swojego życia uczuciowego, czy też pozostawi to jako tajemnicę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Zobacz także: Lewandowski odejdzie z reprezentacji? „Jestem świadomy, że drużyna zawiodła”

Komentarze