Agnieszka Chylińska wyznała prawdę:”Nie mamy z nimi nic wspólnego”

Agnieszka Chylińska postanowiła skomentować reklamę popularnego sklepu z akcesoriami RTV, w której wykorzystano jej piosenka z zespołu O.N.A

Agnieszka Chylińska rzadko bierze udział w branżowych eventach, wywiadach i tak samo równie rzadko występuje w reklamach. Gdy do sieci i telewizji trafiła reklama z remixem jej piosenki „Znalazłam”, postanowiła skomentować całą sytuację.

Znana sieć sklepów RTV nagrała zabawną reklamę, w której wiewiórki śpiewają sparodiowanym głosem. Wykonują one utwór artystki, lecz ze zmienionymi słowami. Po emisji tej reklamy Agnieszka dostała mnóstwo pytań o to, czy to ona podłożyła głos wiewiórkom.

Na swoim profilu na Instagramie, artystka wstawiła zabawny post, na którym widzimy kartkę z napisem:

To śpiewa Grześ i Waldziu. Ja nie jestem wiewiórką.

https://www.instagram.com/p/B6jCCWNBM-_/?utm_source=ig_embed

Ponadto na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisała krótkie oświadczenie. 

W nawiązaniu do Waszych pytań: wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) – obecnie z gryzoniami – nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi.

Utwór ten należy do zespołu O.N.A., w którym Agnieszka Chylińska debiutowała. Został on stworzony przez Waldemara Tkaczyka i Grzegorza Skawińskiego. Piosenkarka odeszła z zespołu w 2003 roku. 

Komentarze