Agnieszka Woźniak-Starak odnosi się do plotek na jej temat. „Nic z tego nie jest prawdą!”

Agnieszka Woźniak – Starak przechodzi teraz trudny okres. Już wkrótce miną dwa miesiące od tragicznej śmierci jej męża.

Wdowa po Piotrze Woźniaku – Staraku tak bardzo przeżyła stratę, że wycofała się z pracy w telewizji. Jakby tego było mało, jej nazwisko ciągle przewija się w mediach, gdzie dziennikarze prześcigają się w spekulacjach dotyczących jej życia. W związku z tym przyjaciele Agi apelują do paparazzich, aby ci przestali ją nękać i publikować jej zdjęcia. Choć gwiazda unikała kontaktu z tabloidami, to teraz zdecydowała się zabrać głos. Opublikowała bardzo długie oświadczenie, w którym zdementowała wszystkie plotki na temat swój, zmarłego Piotra oraz ich rodzin. 

Swój przejmujący wpis zaczęła od odniesienia do wydarzeń ostatnich miesięcy. Wyznała wtedy, że bardzo trudno jej pogodzić się z ironią losu, która ją spotkała. 

„Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścią tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję” – kontynuowała prezenterka.

W kolejnej części postu zaprzeczyła, jakoby miała składać zeznania w prokuraturze. Poinformowała też, że była na Mazurach cały czas i tam włączyła się w poszukiwania męża. Zdradziła też, że od teraz rocznica śmierci jej ukochanego będzie zbiegać się z rocznicą urodzin jej taty. Na koniec dodała:

” (…) mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu.”

Komentarze