AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK odwiedza Fundację Staraków w asyście mężczyzny. DZIENNIKARKA WYGLĄDA FENOMENALNIE!

Agnieszka Woźniak-Starak w połowie sierpnia przeżyła osobisty dramat. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. To makabryczne wydarzenie wstrząsnęło prezenterką, która postanowiła wycofać się ze wszystkich zawodowych projektów. Przez jakiś czas w ogóle nie pojawiała się publicznie. Zniknęła również z mediów społecznościowych.

Od tej tragedii minęły już cztery miesiące. Agnieszka teraz zaczyna być bardziej aktywna. W listopadzie udzieliła nawet wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Opublikowała też kilka postów i relacji na Instagramie.

Woźniak-Starak na początku listopada w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN po raz pierwszy opowiedziała o tym, w jaki sposób radzi sobie po tragicznej śmierci męża. W rozmowie z Dorotą Wellman wyjawiła, że to właśnie przyjaciele pomogli jej w najtrudniejszych chwilach.

Ostatnio Agnieszka została zauważona na mieście. Paparazzi dostrzegli ją pod budynkiem, gdzie mieści się Fundacja Rodziny Staraków. Dziennikarka jak zwykle wyglądała oszałamiająco. Miała na sobie szare spodnie, płaszcz oraz czarną bluzkę. Włosy zaplotła w gruby warkocz , a na głowę założyła  czarną opaskę. Jednaj najdziwniejsze było to, iż podczas załatwiania spraw towarzyszył jej ochroniarz.

Ochroniarz nie odstępuje dziennikarki na krok. Okazuje się, nowy bodyguard prezenterki pracował niegdyś dla jej tragicznie zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna od czasu do czasu wozi też żonę zmarłego producenta samochodem. Obecność mężczyzny sprawia, iż Agnieszka Woźniak-Starak czuje się bezpieczna.

Komentarze