Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie udzieliła wywiadu. Opowiedziała o mężu!

Agnieszka Woźniak – Starak była bardzo aktywną dziennikarką, zaangażowaną w wiele projektów. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie sierpnia.

Wtedy całym krajem wstrząsnęła informacja o nieszczęściu, jakie ją spotkało. Najpierw jej mąż Piotr wybrał się na przejażdżkę motorówką i ślad po nim zaginął. Wszyscy włączyli się w poszukiwania i cierpliwie przeczesywali okolicę. Lecz spełnił się najgorszy scenariusz – producent zginął tragicznie w wypadku na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory Agnieszka wycofała się z życia zawodowego i publicznego, zrezygnowała z prowadzenia programu „Big Brother”. Choć czasami publikowała coś w mediach społecznościowych, to już nic nie było tak samo. Teraz, ponad dwa miesiące po tym, jak pożegnała Piotra, udzieliła wywiadu. 

 

Agnieszka Woźniak – Starak pojawiła się w studiu „Dzień dobry TVN”, aby wspomnieć swojego ukochanego męża. Przede wszystkim odniosła się do kwestii przyszłości firmy Piotra. 

Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym, co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić” – wyjaśniła dziennikarka. 

Aga wyznała również, że jej małżonek pracował nad wieloma projektami i niestety, nie wszystkie z nich zdążył ukończyć. Jeden z nich Agnieszka wspomina szczególnie:

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał być jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł „Czarne serca”, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział.”

Dodała również, że to miało być coś niezwykłego w porównaniu do tego, co oferował nam dotąd rynek. 

Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery” – podsumowała prezenterka. 

Wywiad z Agnieszką Woźniak – Starak pojawi się w telewizji śniadaniowej TVN 9 listopada.

Komentarze