AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK pozuje na ściance z RODZICAMI PIOTRA…

Agnieszka Woźniak-Starak wczorajszego wieczoru zachwyciła wszystkich na Gali Herbapol Esencja Natury. Na ściance zapozowała z rodzicami tragicznie zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do siebie. Ostatnio widziana była w domu handlowym z koleżanką, a wczoraj pojawiła się na gali zorganizowanej w Łazienkach Królewskich. Agnieszka nawet w klasycznej czerni wygląda olśniewająco.

Woźniak-Starak w sierpniu tragicznie straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Agnieszka zniknęła z mediów po śmierci swojego męża. Przez dwa miesiące przeżywała żałobę w ukryciu przed mediami. Wdowa od tego czasu unikała miejsc publicznych. Wczoraj zrobiła wyjątek i zapozowała na ściance z rodzicami zmarłego męża. Cała trójka uśmiechała się do kamer, lecz Agnieszka starała się nie zwracać na siebie większej uwagi. Prezenterka ubrana była w elegancką bluzkę oraz skórzaną spódnicę. Swoją stylizację dopełniła lateksowym płaszczem. 
Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Producent filmowy wypadł  z motorówki. Jego ciała szukano przez pięć dni. Po tym zdarzeniu życie Agnieszki zmieniło się o 180 stopni. Postanowiła zniknąć z mediów i długo nie komentowała śmierci swojego męża. Pierwszy raz pojawiła się publicznie na Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Herbapol Świętuje swoje 70 urodziny, dlatego tegoroczna gala Esencja Natury 2019 była wyjątkowo uroczysta. Na imprezie nie mogło zabraknąć właścicieli firmy, Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Towarzyszyła im Agnieszka Woźniak-Starak. W tym roku impreza odbyła się w cieniu osobistej tragedii właścicieli, mimo to na gali w Teatrze Stanisławowskim w Warszawie, nie zabrakło gwiazd wielkiego formatu. Pojawili się: Mela Koteluk, Agnieszka Maciąg, Elżbieta Zającówna, Mariola Bojarska-Ferenc. 
Herbapol jest jednym z największych polskich producentów herbat, dżemów i syropów. Ta znana i lubiana marka, wczoraj obchodziła jubileusz 70-lecia. Na gali Esencja Natury licznie pojawiły się zaproszone gwiazdy, którym także zostaną wręczone nagrody Herbapol Esencja Natury 2019.

Komentarze