Agnieszka Woźniak-Starak przejmuje FIRMĘ zmarłego męża?

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża? Są oficjalne informacje.

Jeden z tabloidów poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę zmarłego męża. Chodzi o sprawowanie kontroli nad firmą producencką Watchout Studio. Teraz mamy już oficjalne informacje w sprawie.

Agnieszka Woźniak-Starak, wbrew temu, co pisała kolorowa prasa nie została szefem Watchout Studio. Firma producencka Piotra Woźniaka-Staraka ma na swoim koncie takie filmy jak „Sztuka Kochania” czy”Bogowie”. Tragicznie zmarłego producenta zastąpił Krzysztof Terej, prywatnie przyjaciel małżeństwa Staraków.

– W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia – powiedział Krzysztof Terej na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni podczas konferencji prasowej. Konferencja dotyczyła nowego filmu produkcji studia „Ukryta Gra”.

„Ukryta gra” jest filmem Łukasza Kośmickiego – to pierwszy polski film nakręcony w całości jako anglojęzyczny. Powstał głównie z myślą o dystrubucji za granicą. Akcja filmu rozgrywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Producentem filmu był Piotr Woźniak-Starak.

 

Komentarze