Agnieszka Woźniak-Starak SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANA w restauratorze! Weźmie kolejny ŚLUB?!

Agnieszka Woźniak-Starak jest zakochana z wzajemnością w Macieju, który jest restauratorem. Para spotyka się od dwóch lat. Czy Agnieszka Woźniak-Starak stanie niedługo znów na ślubnym kobiercu?

Szczęśliwie zakochana

Agnieszka Woźniak-Starak nie afiszuje się ze swoim partnerem Maciejem. Para unika ścianek i wyjść na branżowe imprezy. Ostatnio dziennikarka pojechałą z ukochanym Maciejem do Trójmiasta na Opener Festiwal. Chwaliła się w mediach społecznościowych, że wybiera się na koncert Dua Lipy i przygotowała wystrzałową kreację z tej okazji. Niestety gwałtowna burza nad Gdynia spowodowała, że koncerty tego dnia zostały odwołana a publiczność ewakuowana z miejsca festiwalu. „Super Express” donosi, że para świetnie czuje się w swoim towarzystwie i nadaje na tych samych falach. Znajomy celebrytki ujawnia w rozmowie z gazetą:

Dal Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie świetnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie. To im wystarcza. Żadne papiery, dokumenty nie są im potrzebne.

Połączyła ich miłość do zwierząt

Na początku Agnieszka i Maciej tylko się przyjaźnili. Jednak wspólne zainteresowania i miłość do zwierząt sprawiły, że tych dwoje zapałało do siebie uczuciem. To właśnie czworonogi pozwoliły dziennikarce podnieść się po tragicznej śmierci męża. Agnieszka Woźniak-Starak spotykają się od dwóch lat, ale niechętni są do wygłaszania przysiąg małżeńskich. Chcą żyć tak jak teraz. Wkrótce raczej nie będzie ślubu, bo nie jest on tej parze do niczego potrzebny. Agnieszka Woźniak- Starak przedstawiła Macieja swoim teściom.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Dzień dobry TVN

Komentarze