Agnieszka Woźniak-Starak WRACA DO PRACY! Zdradziła gdzie ją zobaczymy…

woźniak

Dziennikarka zapowiada swój powrót do aktywności zawodowej już w marcu.

Agnieszka Woźniak-Starak praktycznie całkowicie wycofała się z życia publicznego po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka pojawiła się jedynie na kilku pokazach prasowych filmu Ukryta gra. Udzieliła też jednego wywiadu, w którym szczerze wyznała, jak radzi sobie z tym, co ją spotkało w ostatnim czasie.

Ja patrzę na przyszłość z ciekawością, z siłą, bo mam poczucie, że już nic gorszego mnie nie spotka. Piotrek mi zostawił dużo siły, mało lęku. Pozwala mi przetrwać. To jest walka o siebie. Można się poddać, nie wstać z łóżka, ale ja każdego dnia walczyłam o to, żeby wstać, żeby iść się umyć, rozmawiać. Wiem, że jakbym nie wstała z łóżka, to byłby koniec. Był taki dzień, że ja mówiłam non stop przez 15 godzin. To mi pomogło, musiałam się wygadać, przepracować pewne rzeczy – mówiła w „Dzień Dobry TVN”.

W tym też wywiadzie wspomniała, że tęskni za swoją pracą.

Tęsknię za telewizją, bo uwielbiałam moją pracę. Nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Właściwie to niewiele sobie wyobrażam. Nie mam sprecyzowanego pomysłu na siebie.

Woźniak-Starak wróci do aktywności zawodowej już w marcu. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze stoku, które podpisała „Pora wracać…”. Pod fotografią oznaczyła też  stację radiową Newonce Radio, sugerując, iż to właśnie tam będzie pracować.

Pod jej postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Również od znanych znajomych Agnieszki.

„Czekamy!” – napisała Kinga Rusin.

„Aga, zadowolenia z tej roboty! Trzymam kciuki” – wyjawiła Anna Kalczyńska.

Będziecie słuchać Agnieszki w Newonce Radio?

Komentarze